مدیرکل امور بانوان استانداری بوشهر عضویت هر چه سریعتر بانوان روستایی در صندوق را خواستاریم

مدیرکل امور بانوان استانداری بوشهر عضویت هر چه سریعتر بانوان روستایی در صندوق را خواستاریم

کازرونی از مدیران ارشد استان همکاری همه جانبه جهت عضوبت همه اقشار زحمتکش روستایی درصندوق بیمه اجتماعی کشاورزان ،روستائیان و عشایر را خواستار شد .


کازرونی مدیر استان بوشهر به همراه مدیر کل امور بانوان استانداری و مدیران ارشد استان بوشهر با بانوان روستاهای مرکزی استان بوشهر دیدار نمود .

به گزارش روابط‌عمومی، در این دیدار که در مدرسه قرآن روستای دویره برگزار شد مدیر کل بانوان خواستار عضویت هر چه سریعتر بانوان روستایی در صندوق بیمه شدند تا در آینده بتوانند از مزایای صندوق استفاده نمایند.

کازرونی به تشریح تاریخچه شکل گیری صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان،روستائیان و عشایر پرداخت و خدمات و مزایا و تعهدات صندوق را شرح دادند .

در ادامه وی در خصوص شغل های تعریف شده برای بانوان روستایی که همه بانوان روستایی در رده سنی 18 تا 50 سال را شامل می شود ،به بانوان بافنده و شاغلین در حوزه صنایع دستی اشاره نمود که می توانند با مراجعه به کارگزاری های مستقر در روستاها به عضویت صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان ، روستائیان و عشایر درآیند و از مزایای آن برخوردار شوند.

همنچنین کازرونی از مدیران ارشد استان همکاری همه جانبه جهت عضوبت همه اقشار زحمتکش روستایی درصندوق بیمه اجتماعی کشاورزان ،روستائیان و عشایر را خواستار شد .

لینک کوتاه:

اشتراک گذاری:

برچسب ها

هیچ برچسبی برای این قسمت تعریف نشده است.
logo-1

تهران، ابتدای خیابان بهار شیراز، پلاک ۱۷۰

logo-4

سامانه پیامکی: 300027

logo-3
تلفن: 43351-021
logo-2
پست الکترونیک: info@roostaa.ir

صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر می‌کوشد به منظور بسط عدالت اجتماعی و جلوگیری از گسترش فقر، خدمات بیمه اجتماعی را به گونه‌ای گسترش دهد که منجر به افزایش کرامت انسانی و تقویت جایگاه اجتماعی جامعه هدف صندوق شود.

آمار بازدید وب سایت:
  • 2,446
  • 4,191,327
تمامی حقوق این سایت متعلق به صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان،روستائیان و عشایر می باشد. ©