نشست هم اندیشی کارگزاران سیستان و بلوچستان در مهرماه برگزار شد

نشست هم اندیشی کارگزاران سیستان و بلوچستان در مهرماه برگزار شد

در صورت موافقت وزارت تعاون ، کار و رفاه اجتماعی ، هر کارگزار در استان می تواند یک نفر مشاور و بازاریاب جذب نماید .


به گزارش روابط عمومی، نشست هم اندیشی کارگزاران سیستان و بلوچستان در مهرماه برگزار گردید .

شاقوزایی مدیر استان هدف از برگزاری جلسات ماهیانه را افزایش توانمندی کارگزاران ، آشنایی با دستورالعمل و بخشنامه های جدید ، هم اندیشی و استفاده از تجارب یکدیگر ، رفع مشکلات و موانع جذب و همسویی و هم افزایی کارگزاران با سیاستها و برنامه های صندوق دانسته و تاکید نمود کارگزاران بعنوان اهرم اجرایی و حلقه اتصال بین دولت و ملت بوده که می بایست صراحت و شفافیت سازی را در دستور کار خود قرار دهند.

وی اشاره نمود با توجه به اینکه بیشتر فعالیت های صندوق و کارگزاران سیستمی و مکانیزه شده کارگزاران باید قدر جایگاه خود را بدانند و با این شرایط موجود کشور مشکل گشا بوده و بعنوان یک تسهیل گر ظاهر شده و نقش محوری خود را ایفاء نمایند .

شاقوزایی به ظرفیتها و حمایت های دولت در زمینه توانمندسازی روستائیان و عشایر اشاره و از کارگزاران خواست از این فرصتها در جهت درآمدزایی جامعه هدف تلاش نمایند که یکی از این برنامه ها طرح مشاغل عمومی و پرداخت یارانه مشروط می باشد که صندوق استان پیشنهاد داده که در صورت موافقت وزرارتخانه در کنار هر کارگزار یک نفر بازاریاب و مشاور صندوق به مدت 6 ماه با هدف تبلیغات و اطلاع رسانی فعالیت نمایند .

 وی تاکید نمود ارتباط مستمر با فرمانداریها ، بخشداران ، شورای اسلامی ، معتمدین ، ادارات دارای تفاهم نامه و سمن ها در دستور کار کارگزاران قرار گیرد و گزارش ماهانه این فعالیتها به استان منعکس گرددکه ضرورت دارد برای انجام فعالیتهای صندوق ، وقت بیشتری گذاشته شود .

در ادامه هر کارگزار ، گزارشی از اقدامات و فعالیتهای ماه گذشته را اعلام و مقرر شد در پایان هرماه وضعیت تمدیدی های هر کارگزار مشخص و به استان ارسال گردد .

سپس کارشناسان استان توضیحات کاملی از دستورالعملها ، برنامه ها و تکالیف کارگزاران را بیان و به سوالات و ابهامات آنها پاسخ های لازم ارائه گردید .

 

   

  

لینک کوتاه:

اشتراک گذاری:

برچسب ها

هیچ برچسبی برای این قسمت تعریف نشده است.
logo-1

تهران، ابتدای خیابان بهار شیراز، پلاک ۱۷۰

logo-4

سامانه پیامکی: 300027

logo-3
تلفن: 43351-021
logo-2
پست الکترونیک: info@roostaa.ir

صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر می‌کوشد به منظور بسط عدالت اجتماعی و جلوگیری از گسترش فقر، خدمات بیمه اجتماعی را به گونه‌ای گسترش دهد که منجر به افزایش کرامت انسانی و تقویت جایگاه اجتماعی جامعه هدف صندوق شود.

آمار بازدید وب سایت:
  • 1,982
  • 4,190,863
تمامی حقوق این سایت متعلق به صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان،روستائیان و عشایر می باشد. ©