دیدار ابراهیمی با مدیران صدا و سیمای استان یزد

دیدار ابراهیمی با مدیران صدا و سیمای استان یزد

ابراهیمی مدیر استان یزد با با معاونت صدا و معاونت خبر صدا و سیمای مرکز یزد دیدار کرد. به گزارش روابط عمومی ،‏ در این دیدار ابراهیمی توضیحاتی در خصوص اصل 29 قانون اساسی ارائه داد و بر اهمیت و رابطه این ...


ابراهیمی مدیر استان یزد با با معاونت صدا و معاونت خبر صدا و سیمای مرکز یزد دیدار کرد.

به گزارش روابط عمومی ،‏ در این دیدار ابراهیمی توضیحاتی در خصوص اصل 29 قانون اساسی ارائه داد و بر اهمیت و رابطه این اصل با صندوق بیمه تاکید کردند و توضیحاتی در خصوص مزایا و فعالیت های صندوق بر جامعه هدف ارائه دادند . وی گفت : ما انتظار داریم که صدا و سیما چه در حوزه صدا  و چه در حوزه خبر از کانال های متفاوت وارد شده و نهایت تلاش خود را جهت همکاری با صندوق داشته و در حد امکان برنامه ها و گزارش های صندوق را پوشش دهد.

سیروس معاونت صدا ، برنامه ها و روش های اطلاع رسانی و تبلیغاتی را ارائه داد و گفت از جانب واحد صدا مشکلی نیست فقط صندوق برنامه های خود را اولویت بندی کرده و حوزه های گزارش دهی را در زمینه های تاثیر گذار ،جهت تهیه خبر و پخش از رادیو در اختیار واحد صدا قرار دهد.

در ادامه جعفری معاونت خبر صدا و سیمای مرکز یزد نحوه اطلاع رسانی و تهیه خبر را اینگونه بیان کردند که با توجه به اینکه حیطه کاری صندوق بیشتر با روستائیان می باشد سعی شود اکثر گزارش ها در سطح روستاها و در بین مردم تهیه شود تا تاثیر گزاری بیشتری داشته باشد.

لینک کوتاه:

اشتراک گذاری:

برچسب ها

هیچ برچسبی برای این قسمت تعریف نشده است.
logo-1

تهران، ابتدای خیابان بهار شیراز، پلاک ۱۷۰

logo-4

سامانه پیامکی: 300027

logo-3
تلفن: 43351-021
logo-2
پست الکترونیک: info@roostaa.ir

صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر می‌کوشد به منظور بسط عدالت اجتماعی و جلوگیری از گسترش فقر، خدمات بیمه اجتماعی را به گونه‌ای گسترش دهد که منجر به افزایش کرامت انسانی و تقویت جایگاه اجتماعی جامعه هدف صندوق شود.

آمار بازدید وب سایت:
  • 4,476
  • 3,901,157
تمامی حقوق این سایت متعلق به صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان،روستائیان و عشایر می باشد. ©