سخنرانی مدیر استان کردستان در نماز جمعه شهرستان دیواندره

سخنرانی مدیر استان کردستان در نماز جمعه شهرستان دیواندره

احمد پور گفت دو برابر مبلغ حق بیمه پرداختی از سوی بیمه شدگان را دولت به عنوان یارانه بیمه ای اقشار کم درآمد، به صندوق بیمه پرداخت می نماید.


جبار احمد پور مدیر استان کردستان در نماز جمعه شهرستان دیواندره شرکت کرد.

وی قبل از شروع خطبه های نماز جمعه در مسجد جامع شهرستان دیواندره به ایراد سخنرانی پرداخت و با برشمردن بیمه به عنوان مهمترین نیازهای جامعه امروز، بخصوص قشر روستایی و کم بضاعت از مردم شهرستان دیواندره که به گونه ای به کشاورزی و دامداری مشغول و یا کشاورز غیر ساکن در روستاهای منطقه هستند دعوت نمود که برای تضمین آتیه خود و خانواده شان به عضویت صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستائیان و عشایر در آیند.

احمد پور در ادامه شرایط عضویت در صندوق را برای حاضرین تشریح نمود و به یارانه بیمه ای از سوی دولت جمهوری اسلامی برای اقشار روستایی و کشاورزان اشاره نمود و افزود که دو برابر مبلغ حق بیمه پرداختی از سوی بیمه شدگان را دولت به عنوان یارانه بیمه ای اقشار کم درآمد، به صندوق بیمه پرداخت می نماید.

وی در ادامه با اشاره به دولتی بودن صندوق، مزایا و تعهدات صندوق در مقابل بیمه شدگان که به سه صورت مستمری بازنشستگی، ازکارافتادگی و بازماندگان است را به تفصیل تشریح نمود.

لینک کوتاه:

اشتراک گذاری:

برچسب ها

هیچ برچسبی برای این قسمت تعریف نشده است.
logo-1

تهران، ابتدای خیابان بهار شیراز، پلاک ۱۷۰

logo-4

سامانه پیامکی: 300027

logo-3
تلفن: 43351-021
logo-2
پست الکترونیک: info@roostaa.ir

صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر می‌کوشد به منظور بسط عدالت اجتماعی و جلوگیری از گسترش فقر، خدمات بیمه اجتماعی را به گونه‌ای گسترش دهد که منجر به افزایش کرامت انسانی و تقویت جایگاه اجتماعی جامعه هدف صندوق شود.

تمامی حقوق این سایت متعلق به صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان،روستائیان و عشایر می باشد. ©