دیدار کازرونی با معاون سازمان صنعت ومعدن بوشهر

دیدار کازرونی با معاون سازمان صنعت ومعدن بوشهر

این دیدار جهت عضویت قالی بافان در صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستائیان وعشایر صورت گرفت


کازرونی مدیر صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان ، روستائیان و عشایر استان بوشهر با معاون سازمان صنعت ومعدن استان بوشهر دیدار نمود.

به گزارش روابط‌عمومی، در این دیدار که در روز یکشنبه در سازمان صنعت و معدن استان برگزار شد .

 کازرونی به تشریح تاریخچه شکل گیری صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان،روستائیان و عشایر پرداخت و خدمات و مزایا و تعهدات صندوق را شرح داد.

وی در خصوص تحت پوشش قرار گرفتن بافندگان که از حمایت تامین اجتماعی خارج شده طبق تفاهم نامه اتحادیه فرش ایران با صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان،روستائیان وعشایر خبر داد که بافندگان سن بین 18 تا 50 سال میتوانند به عضویت صندوق درآیند و  از مزایای آن برخوردار شوند.

در ادامه جلسه آقای محمدزاده معاون سازمان صنعت و معدن استان بوشهر همکاری همه اتحادیه های قالی بافی برای جذب بافندگان در صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان ،روستائیان و عشایر را خواستار شد و مقرر گردید جلسه ای هفته آینده در سازمان صنعت و معدن تشکیل گردد و از تمامی رئیس اتحادیه های شهرستان ها، مدیران ارشد استانی و تعدادی از بافندگان دعوت شود تا مدیر استان توضیحاتی در خصوص مزایا و نحوه عضویت در صندوق ارائه دهد.

لینک کوتاه:

اشتراک گذاری:

برچسب ها

هیچ برچسبی برای این قسمت تعریف نشده است.
logo-1

تهران، ابتدای خیابان بهار شیراز، پلاک ۱۷۰

logo-4

سامانه پیامکی: 300027

logo-3
تلفن: 43351-021
logo-2
پست الکترونیک: info@roostaa.ir

صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر می‌کوشد به منظور بسط عدالت اجتماعی و جلوگیری از گسترش فقر، خدمات بیمه اجتماعی را به گونه‌ای گسترش دهد که منجر به افزایش کرامت انسانی و تقویت جایگاه اجتماعی جامعه هدف صندوق شود.

تمامی حقوق این سایت متعلق به صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان،روستائیان و عشایر می باشد. ©