تبیین وضعیت صندوق بیمه برای اعضای شوراهای اسلامی و دهیاران بخش آسفیج

تبیین وضعیت صندوق بیمه برای اعضای شوراهای اسلامی و دهیاران بخش آسفیج

باقری بخشدار آسفیج از کلیه دهیاران و شوراهای اسلامی درخواست نمود که نباید فرد سرپرست خانواری که مشمول بیمه هست فاقد بیمه در روستا باشد


به گزارش روابط عمومی صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان ، روستائیان و عشایر ،‏ جلسه ای با حضور بخشدار و دهیاران و شوراهای اسلامی بخش آسفیج برگزار شد . 

ابراهیمی ضمن معرفی مزایا و حمایت های صندوق ، وضعیت آماری بیمه شدگان و مستمری بگیران بخش آسفیج را ارائه داد و گفت صندوق در نظر دارد یک روستا در بخش آسفیج ( روستای ده جمال ) را به عنوان روستای پایلوت جهت انجام امور بیمه ای کلیه افراد فاقد بیمه انتخاب نماید در این راستا خواستار همکاری همه جانبه دهیاران ، شوراها و بخشدار در این زمینه شدند .

باقری بخشدار آسفیج از کلیه دهیاران و شوراهای اسلامی درخواست نمود که نباید فرد سرپرست خانواری که مشمول بیمه هست فاقد بیمه در روستا باشد و در ارزیابی دهیاران و شوراها این موضوع مدنظر قرار می گیرد . در ادامه از طرح اشتغال روستایی گیاهان دارویی بازدید بعمل امدبا توجه به اینکه یکی از بیمه شدگان دربستر بیماری بود با حضور بخشدارمحترم از این بیمار عیادت . وراهنمایی ها ومشورت لازم درخصوص موضوع ازکارافتادگی به ایشان داده شد.

لینک کوتاه:

اشتراک گذاری:

برچسب ها

هیچ برچسبی برای این قسمت تعریف نشده است.
logo-1

تهران، ابتدای خیابان بهار شیراز، پلاک ۱۷۰

logo-4

سامانه پیامکی: 300027

logo-3
تلفن: 43351-021
logo-2
پست الکترونیک: info@roostaa.ir

صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر می‌کوشد به منظور بسط عدالت اجتماعی و جلوگیری از گسترش فقر، خدمات بیمه اجتماعی را به گونه‌ای گسترش دهد که منجر به افزایش کرامت انسانی و تقویت جایگاه اجتماعی جامعه هدف صندوق شود.

آمار بازدید وب سایت:
  • 2,246
  • 4,129,510
تمامی حقوق این سایت متعلق به صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان،روستائیان و عشایر می باشد. ©