نشست مشترک مدیران صندوق بیمه اجتماعی و صندوق کارآفرینی امید برگزار شد

نشست مشترک مدیران صندوق بیمه اجتماعی و صندوق کارآفرینی امید برگزار شد

همکاری صندوق بیمه اجتماعی روستائیان و صندوق کارآفرینی امید زنجیره کاملی از اشتغال و پوشش بازنشستگی را برای روستائیان و کارآفرینان محلی فراهم می نماید.


به گزارش روابط عمومی، نشست مشترکی در راستای اجرای تفاهم نامه اخیر صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر و صندوق کارآفرینی امید در سطح مدیران و کارشناسان این صندوق ها در استان برگزار شد.

در این نشست دانیال پولادوند مدیر صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستائیان و عشایر استان گلستان گفت: خدمت به روستائیان و عشایر و تقویت نشاط و امید به زندگی در جامعه روستایی و عشایری نیازمند تعامل و هم‌افزایی تمامی دستگاه ها و نهادها است. از این رو،  این تفاهمنامه کمک می کند تا با تقویت بنیه ی اقتصادی خانوارها از سوی صندوق کارآفرینی امید و ایجاد کارآفرینی، زمینه گسترش پوشش بیمه اجتماعی روستاییان و عشایر نیز بیش از پیش فراهم گردد.

مدیر بیمه اجتماعی استان افزود: شبکه کارگزاران استان به جهت حضورشان در اقصی نقاط استان ظرفیت مناسبی برای شناسایی و معرفی استعدادهای بومی و محلی و افراد و جوانان دارای ایده و خلاقیت هستند که می توانند در این زمینه به صندوق کارآفرینی امید کمک نمایند.

پهلوری مدیر صندوق کارآفرینی امید استان در این جلسه گفت : این صندوق 12 شعبه فعال در سطح استان گلستان دارد که تا کنون منشأ خدمات بسیار برای مردم استان بوده است. وی با اشاره به خدمات و تسهیلات صندوق کارآفرینی امید افزود: همکاری صندوق بیمه اجتماعی روستاییان و صندوق کارآفرینی امید زنجیره کاملی از اشتغال و پوشش بازنشستگی را برای روستاییان و کارآفرینان محلی فراهم می نماید که افراد در قبال اخذ تسهیلات دغدغه پوشش بیمه اجتماعی را نداشته باشد.

در پایان این نشست مقرر شد در اولین همایش کارگزاران استان از صندوق کارآفرینی امید برای تشریح حوزه های فعالیت و اقدامات این صندوق دعوت بعمل آید.

لینک کوتاه:

اشتراک گذاری:

برچسب ها

هیچ برچسبی برای این قسمت تعریف نشده است.
logo-1

تهران، ابتدای خیابان بهار شیراز، پلاک ۱۷۰

logo-4

سامانه پیامکی: 300027

logo-3
تلفن: 43351-021
logo-2
پست الکترونیک: info@roostaa.ir

صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر می‌کوشد به منظور بسط عدالت اجتماعی و جلوگیری از گسترش فقر، خدمات بیمه اجتماعی را به گونه‌ای گسترش دهد که منجر به افزایش کرامت انسانی و تقویت جایگاه اجتماعی جامعه هدف صندوق شود.

تمامی حقوق این سایت متعلق به صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان،روستائیان و عشایر می باشد. ©