واعظ مهدوی درگذشت نوربخش و تاج الدین را تسلیت گفت درگذشت شهادت‌گونه مدیرعامل سازمان تامین اجتماعی

واعظ مهدوی درگذشت نوربخش و تاج الدین را تسلیت گفت درگذشت شهادت‌گونه مدیرعامل سازمان تامین اجتماعی

مدیرعامل سازمان تامین اجتماعی و معاون پارلمانی این سازمان که در سانحه تصادف بعدازظهر پنجشنبه (25 آبان) در استان گلستان مصدوم شده بودند، علی‌رغم تلاش پزشکان، جان به جان‌آفرین تسلیم کردند. به گزارش ...


مدیرعامل سازمان تامین اجتماعی و معاون پارلمانی این سازمان که در سانحه تصادف بعدازظهر پنجشنبه (25 آبان) در استان گلستان مصدوم شده بودند، علی‌رغم تلاش پزشکان، جان به جان‌آفرین تسلیم کردند.

به گزارش رسانه‌های محلی، شدت جراحات سیدتقی نوربخش و عبدالرحمن تاج‌الدین به حدی بود که متاسفانه تلاش کادر درمانی بیمارستان حکیم جرجانی گرگان بی نتیجه ماند و خانواده بزرگ تامین اجتماعی را در بهت و ماتم فرو برد.

در پی این حادثه، دکتر محمدرضا واعظ مهدوی، مدیرعامل صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستائیان و عشایر، در پیامی فقدان دکتر نوربخش و مهندس تاج‌الدین را تسلیت گفت. متن پیام واعظ‌ مهدوی به این شرح است:

 

انا لله و انا الیه راجعون

با قلبی مالامال از اندوه و غم و چشمانی گریان و با کمال تاسف، درگذشت برادر عزیز و ارجمندم دکتر سیدمحمدتقی نوربخش، مدیرعامل سازمان تامین اجتماعی و برادر گرامی عبدالرحمن تاج‌الدین، معاون حقوقی و امور مجلس آن سازمان در سانحه تصادف در استان گلستان را به خانواده ارجمندشان، همکاران عزیز سازمان تامین اجتماعی و نیز وزیر محترم تعاون، کار و رفاه اجتماعی تسلیت عرض می‌کنم. ما داغ‌دار دو برادر عزیزی هستیم که بر عهد خود با  کارگران و بیمه‌شدگان تامین اجتماعی پای‌بند ماندند و در نهایت نیز جان خود را در خدمت به انقلاب اسلامی و جامعه کارگری فدا کردند. روح‌شان شاد و متعالی و آرمان‌شان پایدار باد.

از خداوند متعال، علو درجات و غفران الهی برای عزیزان درگذشته و صبر و اجر الهی برای بازماندگان عزیزشان مسالت می‌نمایم.

 

 

لینک کوتاه:

اشتراک گذاری:

برچسب ها

هیچ برچسبی برای این قسمت تعریف نشده است.
logo-1

تهران، ابتدای خیابان بهار شیراز، پلاک ۱۷۰

logo-4

سامانه پیامکی: 300027

logo-3
تلفن: 43351-021
logo-2
پست الکترونیک: info@roostaa.ir

صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر می‌کوشد به منظور بسط عدالت اجتماعی و جلوگیری از گسترش فقر، خدمات بیمه اجتماعی را به گونه‌ای گسترش دهد که منجر به افزایش کرامت انسانی و تقویت جایگاه اجتماعی جامعه هدف صندوق شود.

آمار بازدید وب سایت:
  • 3,489
  • 3,868,202
تمامی حقوق این سایت متعلق به صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان،روستائیان و عشایر می باشد. ©