اولین جلسه ستاد توسعه راهبردی استان قزوین برگزار شد

اولین جلسه ستاد توسعه راهبردی استان قزوین برگزار شد

فرخزاد معاون عمرانی استاندار قزوین از فرمانداران خواست تا با بسیج دهیاران و بخشداران در جهت افزایش آمار روستائیان و مشمولان اقدام مقتضی را بعمل آورند.


اولین جلسه ستاد توسعه راهبردی استان قزوین به ریاست فرخزاد معاون عمرانی استانداری قزوین در محل سالن جلسات استانداری قزوین و با حضور فرمانداران و مدیران دستگاههای مرتبط با روستائیان و عشایر برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی، در این جلسه نجفی مدیر کل دفتر روستایی استانداری قزوین با اشاره به لزوم افزایش تعداد کارگزاران در سراسر استان حضور دستگاه های مرتبط با این امر را بسیار ضروری و پر اهمیت عنوان کرد.

فرخزاد معاون عمرانی استاندار نیز ضمن تشکر از گزارش مدیر صندوق استان رضایت از وضعیت فعلی از عملکرد صندوق آن را ناکافی دانست و از فرمانداران خواست تا با بسیج دهیاران و بخشداران در جهت افزایش آمار روستائیان و مشمولان اقدام مقتضی را بعمل آورند.

معاون عمرانی استاندار با یاد آوری انجام یک دوره مشابه این جلسات در تمامی بخشها در طی سال 95 به اثرات مثبت آن اشاره کرد و افزود با برگزاری این جلسات در همان سال جهش خوبی در آمار و پوشش بیمه شدگان صندوق در استان مشاهده شد.

در ادامه جلسه نیز هر یک از فرمانداران و مدیران اجرایی دستگاهها به ارایه نظرات و پیشنهادات خود پرداختند.

لینک کوتاه:

اشتراک گذاری:

برچسب ها

هیچ برچسبی برای این قسمت تعریف نشده است.
logo-1

تهران، ابتدای خیابان بهار شیراز، پلاک ۱۷۰

logo-4

سامانه پیامکی: 300027

logo-3
تلفن: 43351-021
logo-2
پست الکترونیک: info@roostaa.ir

صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر می‌کوشد به منظور بسط عدالت اجتماعی و جلوگیری از گسترش فقر، خدمات بیمه اجتماعی را به گونه‌ای گسترش دهد که منجر به افزایش کرامت انسانی و تقویت جایگاه اجتماعی جامعه هدف صندوق شود.

آمار بازدید وب سایت:
  • 457
  • 3,897,138
تمامی حقوق این سایت متعلق به صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان،روستائیان و عشایر می باشد. ©