ستاد توسعه بیمه روستائیان و عشایر شهرستان بهار برگزار شد

ستاد توسعه بیمه روستائیان و عشایر شهرستان بهار برگزار شد

سلطانی معاون فرمانداری بهار از تمامی دهیاران خواست افراد مشمول صندوق که فاقد بیمه هستند را شناسایی و به کارگزاران صندوق معرفی نمایند.


جلسه ستاد راهبردی در محل فرمانداری بهار با حضور تمامی روسای ادارات فعال شهرستان در حوزه روستا برگزار گردید.

به گزارش روابط عمومی، ابتدا کارگزاران صندوق به تفکیک حوزه فعالیت گزارشی ارائه و درخواست های خود را مطرح کردند. در ادامه مهدی سماواتی مدیر استان گزارشی از اقدامات صورت گرفته در شهرستان و استان بیان کرد.

وی توسعه بیمه در روستاها را موجب حفظ کرامت انسانی، توسعه روستا و افزایش امید به زندگی اعلام کرد و گفت حضور کارگزاران بصورت مداوم در روستاها مهم می باشد و از انها خواست ماهانه گزارشاتی به فرمانداری ارائه نمایند. ایشان فرهنگ سازی در خصوص بیمه در روستاها را از مسائل ضروری برشمرد و گفت روستائیان و عشایر عزیز  بایستی بیمه را از واجبات زندگی خود بدانند.

در ادامه سلطانی معاون فرمانداری بهار ضرورت بیمه در شهر ها و روستاها را بیان کرد و گفت در شهرستان بهار اقدامات خوبی در خصوص بیمه روستاییان صورت پذیرفت. وی همکاری تمامی دستگاه ها در جهت اطلاع رسانی و فرهنگ سازی را مهم دانسته و از تمامی دهیاران خواست افراد مشمول صندوق که فاقد بیمه هستند را شناسایی و به کارگزاران صندوق معرفی نمایند. ایشان از کارگزاران خواست بصورت ماهانه گزارش دهند و نقاط ضعف که ممکن است از پوشش حداکثری جلوگیری کند را اعلام نمایند. در پایان روسای ادارات شهرستان مطالبی در خصوص نحوه همکاری مطرح کردند.

لینک کوتاه:

اشتراک گذاری:

برچسب ها

هیچ برچسبی برای این قسمت تعریف نشده است.
logo-1

تهران، ابتدای خیابان بهار شیراز، پلاک ۱۷۰

logo-4

سامانه پیامکی: 300027

logo-3
تلفن: 43351-021
logo-2
پست الکترونیک: info@roostaa.ir

صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر می‌کوشد به منظور بسط عدالت اجتماعی و جلوگیری از گسترش فقر، خدمات بیمه اجتماعی را به گونه‌ای گسترش دهد که منجر به افزایش کرامت انسانی و تقویت جایگاه اجتماعی جامعه هدف صندوق شود.

تمامی حقوق این سایت متعلق به صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان،روستائیان و عشایر می باشد. ©