مرحله آخر برچیدن تراکنش ۸۸۰۰۲۴ در آبان ماه اجرایی شد واریز ۳۲۰ میلیارد ریال حقوق به حساب ۹۰ هزار مستمری‌بگیر صندوق

مرحله آخر برچیدن تراکنش ۸۸۰۰۲۴ در آبان ماه اجرایی شد واریز ۳۲۰ میلیارد ریال حقوق به حساب ۹۰ هزار مستمری‌بگیر صندوق

مستمری بازماندگان، برای نخستین بار مستقیما به حساب آنان واریز شده و این دسته از حقوق‌بگیران می توانند بدون مراجعه به شعب بانک از خدمات شبکه شتاب استفاده کنند


حقوق آبان ماه مستمری بگیران صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستائیان و عشایر به حساب آنان واریز شد. به گزارش روابط عمومی، حقوق بیش از ۹۰ هزار نفر مستمری‌بگیر صندوق اعم از بازنشستگان، از کارافتادگان و بازماندگان تامین و به حساب معرفی‌شده از سوی ایشان واریز شد .

این گزارش حاکی است مستمری بازماندگان، برای نخستین بار مستقیما به حساب آنان واریز شده و این دسته از حقوق‌بگیران می توانند بدون مراجعه به شعب بانک از خدمات شبکه شتاب استفاده کنند. واریز مستقیم مستمری بازماندگان عضو صندوق بیمه اجتماعی رکوع به حساب آنان، مرحله آخر حذف تراکنش ۸۸۰۰۲۴ بانک کشاورزی است. به این ترتیب و با برچیده‌شدن کامل تراکنش ٨٨٠٠٢٤، از این پس کلیه پرداخت‌های صندوق به بیمه‌شدگان، مستقیما از طریق حساب مستمری‌بگیران صورت می‌گیرد.

مسئولان ستادی صندوق از مدیران استانی و مسئولان کارگزاری‌های سراسر کشور خواسته‌اند به شکل مناسب و موثر درباره حذف تراکنش ۸۸۰۰۲۴ اطلاع‌رسانی کنند و مستمری‌بگیران و به ویژه بازماندگان را در جریان تحولات صورت گرفته در نظام پرداخت حقوق‌ها قرار دهند.

لینک کوتاه:

اشتراک گذاری:

برچسب ها

هیچ برچسبی برای این قسمت تعریف نشده است.
logo-1

تهران، ابتدای خیابان بهار شیراز، پلاک ۱۷۰

logo-4

سامانه پیامکی: 300027

logo-3
تلفن: 43351-021
logo-2
پست الکترونیک: info@roostaa.ir

صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر می‌کوشد به منظور بسط عدالت اجتماعی و جلوگیری از گسترش فقر، خدمات بیمه اجتماعی را به گونه‌ای گسترش دهد که منجر به افزایش کرامت انسانی و تقویت جایگاه اجتماعی جامعه هدف صندوق شود.

تمامی حقوق این سایت متعلق به صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان،روستائیان و عشایر می باشد. ©