اولین جلسه ستاد راهبردی شهرستان سنندج برگزار شد

اولین جلسه ستاد راهبردی شهرستان سنندج برگزار شد

معاون فرماندار سنندج گفت سهمیه تکلیفی هر روستا به بخشداران و دهیاران جهت اجرا ابلاغ می گردد


به گزارش روابط‌ عمومی اولین جلسه ستاد راهبردی شهرستان سنندج به ریاست معاون برنامه ریزی و توسعه فرماندار برگزار شد.

شالپوش جایگاه حقوقی این ستاد را ابلاغ استاندار عنوان و هدف از تشکیل این ستاد در شهرستان سنندج را استفاده از ظرفیت سایر ادارات ، ارائه راهکار و پیشنهاد و فرهنگ سازی جهت دستیابی به سهمیه تکلیفی عنوان و خواستار جامه عمل پوشاندن به ابلاغ استاندار شد و خاطر نشان کرد ،  برابر ابلاغیه هر سه ماه یکبار این جلسات برگزار می گردد .

وی در ادامه سخنان خود اظهار امیدواری کرد در جلسه آینده شاهد رشد چشمگیر تعداد بیمه شدگان در شهرستان سنندج باشیم. شالپوش در بخش پایانی سخنان خود بر تعامل و دیدار با بخشداران و امامان جمعه تاکید و گفت ، در صورت نیاز زودتر از مدت سه ماهه نسبت به تشکیل دومین جلسه اقدام خواهیم کرد تا بتوانیم میزان سهمیه تکلیفی اختصاص یافته به شهرستان را رصد و پیگیری نماییم . 

در ادامه جبار احمد پور مدیر استان به ابلاغ استاندار اشاره و بیان کرد ، با عنایت به انعقاد تفاهم نامه همکاری بین صندوق و معاونت توسعه روستایی معاون اول ریاست جمهوری و همچنین پیرو ابلاغ استاندارکردستان به فرماندارن تابعه مقرر شده هر سه ماه یکبار جلسات شهرستانی برگزار گردد . ایشان در ادامه سهمیه تکلیفی شهرستان را تشریح و همچنین گزارشی از عملکرد کارگزاران سطح شهرستان ارائه و در بخش پایانی سخنان خود توضیحات کاملی در خصوص مزایای طرح ، تاریخچه شکل گیری صندوق و مبانی قانونی آن برای حضار بیان و خواستار استفاده از ظرفیت کلیه ادارات جهت تحقق سهمیه تکلیفی شد . 

سایر ادارات نظرات ، پیشنهادات و سوالات خود را مطرح و به نحو مقتضی به آنان پاسخ داده شد. از جمله مصوبات این جلسه می توان به برگزاری جلسه مشترک با دهیاران و اعضای شوراهای اسلامی در سطح دهستان و بخش و همچنین برگزاری جلسات توجیهی برای بهورزان مراکز بهداشت، مروجین جهاد کشاورزی، امامان جماعت و معلمین اشاره نمود.

لینک کوتاه:

اشتراک گذاری:

برچسب ها

هیچ برچسبی برای این قسمت تعریف نشده است.
logo-1

تهران، ابتدای خیابان بهار شیراز، پلاک ۱۷۰

logo-4

سامانه پیامکی: 300027

logo-3
تلفن: 43351-021
logo-2
پست الکترونیک: info@roostaa.ir

صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر می‌کوشد به منظور بسط عدالت اجتماعی و جلوگیری از گسترش فقر، خدمات بیمه اجتماعی را به گونه‌ای گسترش دهد که منجر به افزایش کرامت انسانی و تقویت جایگاه اجتماعی جامعه هدف صندوق شود.

تمامی حقوق این سایت متعلق به صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان،روستائیان و عشایر می باشد. ©