جلسه ای با مدیر صندوق کارآفرینی امید استان بوشهر

جلسه ای با مدیر صندوق کارآفرینی امید استان بوشهر

جهت عضویت متقاضیان دریافت تسهیلات روستایی گیرنده گان تسهیلات از صندوق کارآفرینی امید در صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستائیان وعشایر


کازرونی مدیر صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان ، روستائیان وعشایر استان بوشهر با مدیر صندوق کارآفرینی و امید استان بوشهر دیدار نمود.

به گزارش روابط‌عمومی صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر استان بوشهر در این دیدار که در روز شنبه  مورخ 26/8/97 در صندوق کارآفرینی امید استان برگزار شد .

طبق تفاهم نامه سراسری صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان،روستائیان و عشایر توسط ستاد مرکزی و صندوق کارآفرینی امید جلسه ای با حضور مدیر بیمه استان و مدیر صندوق کارآفرینی امید در دفتر صندوق کارآفرینی برگزار گردید و تفاهم نامه در اختیار مدیر صندوق مذکور قرار گرفت و اقای کازرونی مدیر استان توضیحات کلیدر خصوص بیمه ارائه نمود و طبق تفاهم بین مدیربیمه استان و مدیر صندوق کارآفرینی و امید مقرر گردید کسانی که از تسهیلات صندوق کار آفرینی امید استفاده می کنند در صورت داشتن شرایط عضویت در بیمه  باید حتما به عضویت صندوق بیمه اجتماعی درآیند و از مزایای صندوق بیمه استفاده نمایند. و همچنین مقرر گردید استندها و بروشور های  مربوط به صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان،روستائیان و عشایر در کلیه شعبات صندوق کارآفرینی امید در سراسر استان نصب گردد تا در دید مشتریان صندوق کارآفرینی امید قرار گیرد. و اخذ هر گونه تسهیلات در حوزه اشتغال روستایی منوط به ارئه کارت عضویت صندوق بیمه اجتماعی باشد.

لینک کوتاه:

اشتراک گذاری:

برچسب ها

هیچ برچسبی برای این قسمت تعریف نشده است.
logo-1

تهران، ابتدای خیابان بهار شیراز، پلاک ۱۷۰

logo-4

سامانه پیامکی: 300027

logo-3
تلفن: 43351-021
logo-2
پست الکترونیک: info@roostaa.ir

صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر می‌کوشد به منظور بسط عدالت اجتماعی و جلوگیری از گسترش فقر، خدمات بیمه اجتماعی را به گونه‌ای گسترش دهد که منجر به افزایش کرامت انسانی و تقویت جایگاه اجتماعی جامعه هدف صندوق شود.

تمامی حقوق این سایت متعلق به صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان،روستائیان و عشایر می باشد. ©