حضور صندوق بیمه استان در یازدهمین نمایشگاه سراسری صنایع دستی و دومین نمایشگاه تخصصی زیلو، حصیر و زیراندازهای سنتی استان یزد

حضور صندوق بیمه استان در یازدهمین نمایشگاه سراسری صنایع دستی و دومین نمایشگاه تخصصی زیلو، حصیر و زیراندازهای سنتی استان یزد

یازدهمین نمایشگاه سراسری صنایع دستی و دومین نمایشگاه تخصصی زیلو، حصیر و زیراندازهای سنتی یزد در محل دائمی نمایشگاه های استان برگزار شد


به گزارش روابط عمومی صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان ، روستائیان و عشایر ،‏ یازدهمین نمایشگاه سراسری صنایع دستی و دومین نمایشگاه تخصصی زیلو ، حصیر و زیراندازهای سنتی در استان یزد از تاریخ 22 تا 26 آبان ماه  در محل دائمی نمایشگاه های استان برگزار شد .

در این نمایشگاه هنرمندان و صنعتگران استان های سراسرکشور آثار هنری خود را در قالب 205 غرفه به معرض نمایش گذاشتند که صندوق بیمه استان نیز با ایجاد غرفه ای به تبیین مزایا و حمایت های صندوق پرداخته و درغالب میز خدمت ، خدماتی را به حاضرین و بازدیدکنندگان ارائه دادند .

صباغیان نماینده شهرستان های بافق ، مهریز و خاتم در مجلس شورای اسلامی ، فرماندار اردکان ، فرماندار یزد ، میر کل صنایع دستی و گردشگری استان و جمعی از مسئولین از غرفه صندوق بازدید کردند .

در حاشیه این نمایشگاه هر شب برنامه ای به نام « برنامه شب شهرستان » با حضور مسئولین استان برگزار می گردید که ابراهیمی مدیر صندوق استان به همراه دیگر مسئولان استانی و شهرستانی هر شب در این برنامه حضور داشتند . و از طرف صندوق هدایایی نیز به شرکت کنندگان اهداء شد .

لینک کوتاه:

اشتراک گذاری:

برچسب ها

هیچ برچسبی برای این قسمت تعریف نشده است.
logo-1

تهران، ابتدای خیابان بهار شیراز، پلاک ۱۷۰

logo-4

سامانه پیامکی: 300027

logo-3
تلفن: 43351-021
logo-2
پست الکترونیک: info@roostaa.ir

صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر می‌کوشد به منظور بسط عدالت اجتماعی و جلوگیری از گسترش فقر، خدمات بیمه اجتماعی را به گونه‌ای گسترش دهد که منجر به افزایش کرامت انسانی و تقویت جایگاه اجتماعی جامعه هدف صندوق شود.

تمامی حقوق این سایت متعلق به صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان،روستائیان و عشایر می باشد. ©