در جلسه مدیر صندوق اردبیل و فرماندار شهرستان مرزی گرمی عنوان شد تدوین برنامه مشترک برای ده گردشی در روستاهای مرزی

در جلسه مدیر صندوق اردبیل و فرماندار شهرستان مرزی گرمی عنوان شد تدوین برنامه مشترک برای ده گردشی در روستاهای مرزی

ابراهیم امامی گفت توسعه بیمه اجتماعی مستلزم اطلاع‌رسانی گسترده و مشارکت روستائیان و کشاورزان می‌باشدو امیدواریم در آینده نزدیک شاهد گسترش چتر حمایتی صندوق در روستاهای شهرستان باشیم.


مدیر صندوق در استان و فرماندار شهرستان مرزی گرمی با هدف پوشش حداکثری بیمه روستائیان در جامعه هدف جلسه مشترکی برگزار و بر تدوین و اجرای برنامه مشترک برای ده گردشی در روستاهای مرزی و محروم شهرستان تاکید کردند.

فرماندار گرمی با بیان اینکه هدف از برگزاری جلسه بین فرمانداری و صندوق، هدف گذاری برای پوشش حداکثری جامعه هدف می‌باشد، افزود: توسعه بیمه اجتماعی مستلزم اطلاع‌رسانی گسترده و مشارکت روستائیان و کشاورزان می‌باشدو امیدواریم در آینده نزدیک شاهد گسترش چتر حمایتی صندوق در روستاهای شهرستان باشیم.

ابراهیم امامی با اشاره به اینکه صندوق بیمه روستائیان برای تحقق ماموریت‌های خود در شهرستان برنامه‌های خوبی را آغاز کرده است؛ ادامه داد: بیمه اجتماعی روستائیان می‌تواند بسترها لازم را برای توسعه روستاها و بخصوص پویایی کانون‌های تولید فراهم آورده و مهاجرت از روستاها را به حداقل برساند.

وی از اعلام آمادگی فرمانداری برای همکاری بیشتر با صندوق خبر داد و گفت: طبق هماهنگی‌‌های صورت گرفته بین فرمانداری گرمی و صندوق بیمه روستائیان در آینده نزدیک شاهد اجرای برنامه ده گردشی در روستاهای مرزی شهرستان گرمی با هدف پوشش حداکثری خواهیم بود.

مدیر صندوق در استان نیز در این جلسه با ارائه گزارشی از وضعیت بیمه روستائیان در شهرستان مرزی گرمی گفت: ضریب نفوذ بیمه در شهرستان مرزی گرمی مطلوب نیست و صندوق در راستای تعمیم و گسترش ضریب نفوذ بیمه در این شهرستان ده گردشی را در اولویت برنامه کاری خود قرار داده است و ده گردشی که برنا مه مشترک فرمانداری و صندوق می‌باشد از اول آذر ماه با اولویت بخش مرزی موران از روستاهای صفر مرزی آغاز خواهد شد.

رضا عبداللهی از افتتاح سه موسسه کارگزاری در هر سه بخش شهرستان گرمی خبر داد و گفت: برای شتاب دادن به تخقق برنامه‌ها و ماموریت‌های صندوق، ساماندهی کارگزاری‌های شهرستان مرحله نهایی خود را طی می‌کند و با افتتاح این سه موسسه کارگزاری شاهد ارتقای خدمات صندوق در جامعه هدف خواهیم بود.

وی با اشاره به اینکه گسترش عدالت اجتماعی از اهداف اصلی صندوق و همچنین مورد تاکید مدیرعامل صندوق در جامعه هدف می‌باشد، اظهار داشت: برای تحقق عدالت اجتماعی، افزایش ضریب نفوذ بیمه و ارائه خدمات در مناطق مرزی و محروم استان، طرح پایلوت به صورت جدی در دستور کار صندوق قرار گرفته است.

لینک کوتاه:

اشتراک گذاری:

برچسب ها

هیچ برچسبی برای این قسمت تعریف نشده است.
logo-1

تهران، ابتدای خیابان بهار شیراز، پلاک ۱۷۰

logo-4

سامانه پیامکی: 300027

logo-3
تلفن: 43351-021
logo-2
پست الکترونیک: info@roostaa.ir

صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر می‌کوشد به منظور بسط عدالت اجتماعی و جلوگیری از گسترش فقر، خدمات بیمه اجتماعی را به گونه‌ای گسترش دهد که منجر به افزایش کرامت انسانی و تقویت جایگاه اجتماعی جامعه هدف صندوق شود.

آمار بازدید وب سایت:
  • 4,652
  • 4,142,125
تمامی حقوق این سایت متعلق به صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان،روستائیان و عشایر می باشد. ©