پیرانشهر از نمایندگان دولت میزبانی کرد اعطای احکام مستمری بگیران صندوق توسط معاون امور مجلس رئیس جمهور

پیرانشهر از نمایندگان دولت میزبانی کرد اعطای احکام مستمری بگیران صندوق توسط معاون امور مجلس رئیس جمهور

در سفر کاروان تدبیر و امید به استان آذربایجان غربی، احکام مستمری بازماندگان 4 نفر از بیمه شدگان صندوق در شهرستان پیرانشهر در شورای اداری با حضور حسینعلی امیری معاون امور مجلس رئیس جمهور و سازگارنژاد معاون امور مجلس، حقوقی و امور استانهای وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی اعطا شد.


در سفر یک روزه کاروان تدبیر و امید به استان آذربایجان غربی، حسینعلی امیری، معاون امور مجلس رئیس جمهور و محمدامین سازگارنژاد معاون امور مجلس، حقوقی و استانهای وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی، به منظور افتتاح چند طرح عمرانی و شرکت در جلسه شورای اداری، در شهرستان پیرانشهر حضور یافتند.

به گزارش روابط عمومی، معاون پارلمانی رئیس جمهور در شورای اداری شهرستان پیرانشهر با اشاره به آغاز تحریم و تشدید دشمنی آمریکا گفت: دولت تدبیر و امید با رهنمودهای مقام معظم رهبری و حمایت های شما مردم و فداکاری های نیروهای نظامی و امنیتی از این گردنه هم سرافراز عبور خواهد کرد.

وی افزود: پس از به روی کار آمدن ترامپ، هیات حاکمه نابخرد آمریکا با فشار صهیونیست ها و برخی کشورهای منطقه براساس یک کارغیرقانونی از برجام خارج شد و فکر می کردند که با خروج از برجام ما نیز به کارهایی دست می زنیم که بتوانند از طریق مجامع بین المللی، جهان را علیه ایران بسیج کنند و مشکلاتی را بر ما تحمیل کنند و از رخنه اقتصادی به نحوی استفاده کنند که به اصطلاح خودشان ما را به زانودرآورند.
امیری گفت: بر خلاف سال های گذشته که جامعه بین المللی علیه ما بود و ایران گریزی در دنیا رونق پیدا کرده بود، اکنون جامعه بین المللی علیه آمریکاست.

وی ادامه داد: آنان که به دنبال تفرقه در جهان اسلام هستند و موضوع شیعه و سنی را مطرح می کنند، قطعا از سیره نبوی اطلاع ندارند و پیامبر اکرم را نشناخته اند؛ پیامبری که 1400 سال پیش نسبت به دشمنانش اینقدر دلسوز بود و در بحث های حقوق بشری آن زمان مراعات حقوق انسان ها را کرده است، اکنون با چه مجوزی می توان در بین امت پیامبر تفرقه و انشقاق ایجاد کرد. 
معاون پارلمانی رئیس جمهور گفت: قطعا همگی ما امت پیامبر هستیم و اکنون هفته وحدت زمانی برای اتحاد و انسجام دوباره ملت اسلامی است؛ باید از پیامبر اکرم مدد بجوییم و کمک بخواهیم که در دنیا و آخرت سربلند باشیم. 

در پایان نشست شورای اداری، احکام مستمری بازماندگان 4 نفر از بیمه شدگان صندوق بیمه اجتماعی روستائیان، کشاورزان و عشایر با حضور  امیری معاون پارلمانی رئیس جمهور، سازگارنژاد معاون امور مجلس وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی، خضری نماینده شهرستان سردشت و پیرانشهر و معزز مدیر صندوق در استان، فرماندار و امام جمعه شهرستان پیرانشهر، به آنان اعطا شد.

لینک کوتاه:

اشتراک گذاری:

برچسب ها

هیچ برچسبی برای این قسمت تعریف نشده است.
logo-1

تهران، ابتدای خیابان بهار شیراز، پلاک ۱۷۰

logo-4

سامانه پیامکی: 300027

logo-3
تلفن: 43351-021
logo-2
پست الکترونیک: info@roostaa.ir

صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر می‌کوشد به منظور بسط عدالت اجتماعی و جلوگیری از گسترش فقر، خدمات بیمه اجتماعی را به گونه‌ای گسترش دهد که منجر به افزایش کرامت انسانی و تقویت جایگاه اجتماعی جامعه هدف صندوق شود.

آمار بازدید وب سایت:
  • 622
  • 3,888,877
تمامی حقوق این سایت متعلق به صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان،روستائیان و عشایر می باشد. ©