انعقاد تفاهم نامه بین صندوق بیمه اجتماعی و صندوق کارآفرینی امید استان بوشهر

انعقاد تفاهم نامه بین صندوق بیمه اجتماعی و صندوق کارآفرینی امید استان بوشهر

بر اساس انعقاد تفاهم نامه بین صندوق بیمه اجتماعی و صندوق کارآفرینی امید استان بوشهر افرادی که از تسهیلات صندوق کار آفرینی امید استفاده می کنند می توانند به عضویت صندوق بیمه اجتماعی درآیند و از مزایای این صندوق استفاده کنند.


به گزارش روابط‌عمومی در دیدار کیانوش کازرونی مدیر صندوق استان بوشهر با مدیر صندوق کارآفرینی و امید استان که شنبه26 آبان در صندوق کارآفرینی امید استان برگزار شد امکان عضویت و بهره مندی اعضای صندوق کارآفرینی امید از صندوق بیمه اجتماعی فراهم گردید.

طبق تفاهم نامه سراسری صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستائیان و عشایر و ستاد مرکزی و صندوق کارآفرینی امید، مقرر گردید کسانی که از تسهیلات صندوق کار آفرینی امید استفاده می کنند در صورت داشتن شرایط عضویت در بیمه به عضویت صندوق بیمه اجتماعی درآیند تا امکان استفاده از مزایای صندوق را داشته باشند. همچنین مقرر گردید استندها و بروشورهای مربوط به صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستائیان و عشایر در کلیه شعبات صندوق کارآفرینی امید در سراسر استان نصب شود تا در دید مشتریان صندوق کارآفرینی امید قرار گیرد. همچنین بر اساس این تفاهم نامه اخذ هر گونه تسهیلات در حوزه اشتغال روستایی منوط به ارئه کارت عضویت صندوق بیمه اجتماعی خواهد بود.

لینک کوتاه:

اشتراک گذاری:

برچسب ها

هیچ برچسبی برای این قسمت تعریف نشده است.
logo-1

تهران، ابتدای خیابان بهار شیراز، پلاک ۱۷۰

logo-4

سامانه پیامکی: 300027

logo-3
تلفن: 43351-021
logo-2
پست الکترونیک: info@roostaa.ir

صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر می‌کوشد به منظور بسط عدالت اجتماعی و جلوگیری از گسترش فقر، خدمات بیمه اجتماعی را به گونه‌ای گسترش دهد که منجر به افزایش کرامت انسانی و تقویت جایگاه اجتماعی جامعه هدف صندوق شود.

آمار بازدید وب سایت:
  • 141
  • 3,888,396
تمامی حقوق این سایت متعلق به صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان،روستائیان و عشایر می باشد. ©