برگزاری همایش کارگزاران استان همدان به میزبانی ملایر

برگزاری همایش کارگزاران استان همدان به میزبانی ملایر

مدیر صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر استان همدان با بیان اینکه این صندوق جوان‌ترین صندوق بیمه‌ای در کشور است، یکی از اهداف و اولویت‌های صندوق بیمه اجتماعی را کم‌رنگ‌تر کردن سازمان های حمایتی و تکریم مردم دانست.


باب الله فتحی، معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان ملایر در همایش سراسری کارگزاران صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر استان همدان که در ملایر برگزار شد به تلاش برای تحت پوشش قرار دادن افراد بیشتر تاکید کرد.

او با بیان تأثیر نقش بیمه در زندگی افراد تصریح کرد: بیمه می‌تواند آرامش خاطر افراد را در پی داشته باشد و نگرانی‌ها را برطرف کند.

معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان ملایر با  اشاره به این‌که دولت تدبیر و امید در همه حوزه‌ها تلاش‌های زیادی داشته است، پوشش خوب بیمه‌ای روستاییان و عشایر کشور را یکی از این حوزه‌ها دانست که دولت در پیشبرد آن به خوبی قدم بر می دارد.

او بحث آموزش را در همه زمینه‌ها بسیار تأثیرگذار دانست و عنوان کرد: قطعاً با آموزش و آگاه‌سازی روستاییان و عشایر می‌توانیم پوشش بیمه‌ای را گسترش دهیم.

باب الله فتحی با بیان اینکه دهیاران فعالیت‌های زیادی در سطح روستاها انجام می‌دهند، یکی از حوزه‌های کاری دهیاران را بحث فرهنگی و آموزش در روستاها داست و افزود: با تبلیغات مناسبی که شده است دهیاران توانسته‌اند روستاییان را ترغیب به عضویت در بیمه کنند.

وی با تأکید اینکه بیمه روستاییان و عشایر کار مناسبی است که دولت تدبیر و امید با سرعت بیشتری آن را پیگیری می‌کند، همه دستگاه‌ها را موظف دانست تا در انجام این هدف دولت را یاری کنند.

** استفاده از توانمندی‌ روحانیون در حوزه اطلاع‌رسانی

مهدی سماواتی، مدیر صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر استان همدان نیز در این همایش با برشمردن فعالیت های صورت گرفته فضا را هنوز نیازمند کار بیشتر دانست و خاطرنشان کرد: بیمه اجتماعی یکی از خدمات خوب در نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران است که دولت تدبیر و امید نیز تلاش‌های زیادی را در این راستای انجام داده است.

مهدی سماواتی با اشاره به ظرفیت‌ها و پتانسیل‌های بالای شهرستان ملایر عنوان کرد: شهرستان ملایر یکی از فعال‌ و بانظم ترین شهرستان‌های استان در زمینه پوشش بیمه اجتماعی افراد است و امیدوارم هر چه زودتر پوشش صددرصدی را در این شهرستان جشن بگیریم.

او با برشمردن اهداف صندوق عنوان کرد: یکی از اهداف و اولویت‌های صندوق، کم‌رنگ‌تر کردن سازمان های حمایتی و تکریم مردم است که این امر با همکاری و تعامل همه دستگاه‌ها امکان‌پذیر خواهد بود.

او با بیان اینکه در حوزه فرهنگی و اطلاع‌رسانی از توانمندی‌های روحانیون مستقر در سطح روستاهای استان نیز استفاده‌شده است عنوان داشت: این صندوق جوان‌ترین صندوق بیمه‌ای در کشور است و به دنبال پوشش حداکثری افراد در آن هستیم.

در ادامه این همایش محمد کاظمی نماینده مردم شهرستان ملایر در مجلس شورای اسلامی نیز ضمن تاکید بر گسترش بیمه از تمامی دستگاه درخواست کرد نهایت همکاری را با صندوق داشته باشند تا در اینده مشکلات کمتری در خصوص معیشت روستاییان داشته باشیم. ایشان اعلام کرد هرگونه مسئله ای که موجب ایجاد رضایتمندی مردم روستایی و عشایری می گردد به نمایندگان اطلاع تا با تصویب قوانین، رفاه اجتماعی را بیشتر کنیم.

اعطای احکام مستمری به بازنشستگان نیز بخشی از مراسم های برگزار شده در این همایش بود.

لینک کوتاه:

اشتراک گذاری:

برچسب ها

هیچ برچسبی برای این قسمت تعریف نشده است.
logo-1

تهران، ابتدای خیابان بهار شیراز، پلاک ۱۷۰

logo-4

سامانه پیامکی: 300027

logo-3
تلفن: 43351-021
logo-2
پست الکترونیک: info@roostaa.ir

صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر می‌کوشد به منظور بسط عدالت اجتماعی و جلوگیری از گسترش فقر، خدمات بیمه اجتماعی را به گونه‌ای گسترش دهد که منجر به افزایش کرامت انسانی و تقویت جایگاه اجتماعی جامعه هدف صندوق شود.

آمار بازدید وب سایت:
  • 3,047
  • 3,874,348
تمامی حقوق این سایت متعلق به صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان،روستائیان و عشایر می باشد. ©