حضور صندوق بیمه استان در یازدهمین نمایشگاه سراسری صنایع دستی استان یزد

حضور صندوق بیمه استان در یازدهمین نمایشگاه سراسری صنایع دستی استان یزد

یازدهمین نمایشگاه سراسری صنایع دستی و دومین نمایشگاه تخصصی زیلو، حصیر و زیراندازهای سنتی یزد در محل دائمی نمایشگاه های استان برگزار شد.


به گزارش روابط عمومی صندوق،‏ یازدهمین نمایشگاه سراسری صنایع دستی و دومین نمایشگاه تخصصی زیلو ، حصیر و زیراندازهای سنتی در استان یزد از تاریخ 22 تا 26 آبان ماه  در محل دائمی نمایشگاه های استان برگزار شد .

در این نمایشگاه هنرمندان و صنعتگران استان های سراسرکشور آثار هنری خود را در قالب 205 غرفه به معرض نمایش گذاشتند که صندوق بیمه استان نیز با ایجاد غرفه ای به تبیین مزایا و حمایت های صندوق پرداخته و درغالب میز خدمت، خدماتی را به حاضرین و بازدیدکنندگان ارائه دادند.

صباغیان نماینده شهرستان های بافق، مهریز و خاتم در مجلس شورای اسلامی، فرماندار اردکان، فرماندار یزد، مدیر کل صنایع دستی و گردشگری استان و جمعی از مسئولین از جمله بازدید کنندگان لز غرفه صندوق بودند.

در حاشیه این نمایشگاه هر شب برنامه ای به نام «برنامه شب شهرستان» با حضور مسئولین استان برگزار شد که ابراهیمی مدیر صندوق استان به همراه دیگر مسئولان استانی و شهرستانی هر شب در این برنامه حضور داشتند.

لینک کوتاه:

اشتراک گذاری:

برچسب ها

هیچ برچسبی برای این قسمت تعریف نشده است.
logo-1

تهران، ابتدای خیابان بهار شیراز، پلاک ۱۷۰

logo-4

سامانه پیامکی: 300027

logo-3
تلفن: 43351-021
logo-2
پست الکترونیک: info@roostaa.ir

صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر می‌کوشد به منظور بسط عدالت اجتماعی و جلوگیری از گسترش فقر، خدمات بیمه اجتماعی را به گونه‌ای گسترش دهد که منجر به افزایش کرامت انسانی و تقویت جایگاه اجتماعی جامعه هدف صندوق شود.

آمار بازدید وب سایت:
  • 2,792
  • 4,140,265
تمامی حقوق این سایت متعلق به صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان،روستائیان و عشایر می باشد. ©