ستاد راهبردی توسعه بیمه اجتماعی شهرستان بشرویه تشکیل شد

ستاد راهبردی توسعه بیمه اجتماعی شهرستان بشرویه تشکیل شد

مدیر استان خراسان جنوبی با گزارشی در خصوص وضعیت بیمه ای شهرستان بشرویه عنوان کرد که این شهرستان با 95 درصد، بالاترین پوشش بیمه ای را در استان به خود اختصاص داده است.


به گزارش روابط‌عمومی، جلسه ستاد راهبردی توسعه بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر شهرستان بشرویه که با حضور مدیر صندوق بیمه اجتماعی استان‌، فرماندار، بخشداران و روسای ادارات مربوطه در محل فرمانداری این شهرستان برگزار شد.

علیرضا زمان زاده،  فرماندار شهرستان بشرویه با بیان مزایا و فواید بیمه اجتماعی برای اقشار مختلف جامعه به ویژه روستاییان و عشایر‌، این بیمه را  ضرورتی اجتناب ناپذیر توصیف کرد و آن‌ را فرصتی ارزشمند برای برخورداری جامعه هدفِ صندوق از حمایت‌های دولت دانست.

او با بیان اینکه موضوع بیمه اجتماعی باید به ‌عنوان یک وظیفه اصلی مد‌نظر و توجه جدی مدیران و بخشداران و دهیاران قرار گیرد گفت: با تلاشی جهادی که می‌توانیم شاهد پوشش همگانی جامعه هدف در سطح شهرستان باشیم.

ابوالفضل فرج زاده مدیر استان خراسان جنوبی نیز در این جلسه با گزارشی در خصوص وضعیت بیمه ای شهرستان عنوان کرد: با توجه به اینکه شهرستان بشرویه با 95 درصد بالا ترین پوشش بیمه ای را در استان به خود اختصاص داده است باید برنامه ریزی  به گونه ای صورت پذیرد که تا پایان سال جاری شاهد پوشش همگانی در سطح شهرستان باشیم و به موجب این پوشش، جشن شکرانه پوشش همگانی را در سطح شهرستان برگزار کنیم.

لینک کوتاه:

اشتراک گذاری:

برچسب ها

هیچ برچسبی برای این قسمت تعریف نشده است.
logo-1

تهران، ابتدای خیابان بهار شیراز، پلاک ۱۷۰

logo-4

سامانه پیامکی: 300027

logo-3
تلفن: 43351-021
logo-2
پست الکترونیک: info@roostaa.ir

صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر می‌کوشد به منظور بسط عدالت اجتماعی و جلوگیری از گسترش فقر، خدمات بیمه اجتماعی را به گونه‌ای گسترش دهد که منجر به افزایش کرامت انسانی و تقویت جایگاه اجتماعی جامعه هدف صندوق شود.

آمار بازدید وب سایت:
  • 758
  • 4,128,022
تمامی حقوق این سایت متعلق به صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان،روستائیان و عشایر می باشد. ©