ششمین همایش کارگزاران استان خراسان جنوبی برگزار شد

ششمین همایش کارگزاران استان خراسان جنوبی برگزار شد

ابوالفضل فرج زاده مدیر استان خراسان جنوبی با بیان اینکه شهرستان خوسف رتبه چهارم استان از لحا ظ پوشش بیمه ای است، خواستار فعالیت بیشتر دستگاههای اجرایی شهرستان شد.


به گزارش روابط‌عمومی، ششمین همایش کارگزاران استان خراسان جنوبی در بخشداری مرکزی شهرستان خوسف با حضور فرماندار خوسف و مدیرصندوق کارآفرینی امید استان و بخشدار مرکزی برگزار شد.

در ابتدای این همایش ابوالفضل فرج زاده مدیر استان خراسان جنوبی در بحث تعامل صندوق  استان  با دستگاه های اجرایی و مجموعه فرمانداری شهرستان به تعامل بسیار خوب آنها اشاره کرد و با بیان اینکه شهرستان خوسف رتبه چهارم استان از لحا ظ پوشش بیمه ای است، خواستار فعالیت بیشتر دستگاههای اجرایی شهرستان شد.

شفیعی فرماندار خوسف روستاییان را قشر مقدس عنوان و بیان کرد کانون تولید از روستاها شروع می شود و  به  بحث اعتماد سازی در روستا تاکید کرد و اینکه از ظرفیت معتمدین میتوان در روستاها برای اطلاع رسانی از مزایای بیمه استفاده کرد. او در ادامه از فعالیت بیمه اجتماعی کشاورزان و روستاییان و عشایر صندوق استان در شهرستان خوسف تشکر و قدرانی کرد و راهکارها و پیشنهاداتی جهت پیشبرد اهداف پوشش  بیمه برای کارگزاران مطرح کرد .

در ادامه جلسه مدیر صندوق کارآفرینی امید استان بحث بیمه روستاییان و عشایر را یکی از حمایت های اساسی دولت در روستا ها خواند و گفت: بیمه در صدد ریشه کنی فقر روستاییان است در همین راستا صندوق کار آفرینی امید با صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان روستاییان و عشایر تفاهم نامه ای را امضا کردند که بتواند تسهیلاتی به روستاییان و کارگزاران در قالب اشتغال روستایی ارائه بدهند.

همچنین آقای فاطمی بخشدار مرکزی شهرستان خوسف جامعه هدف بیمه را جامعه هدف بخشداری دانست و با تاکید به دیدار چهره به چهره با روستاییان  عنوان کرد: هر خدمتی که ارائه شود به نوعی وظیفه ماست درواقع بیمه تضمین آرامش خاطر آینده روستاییان است.

همچنین در انتهای جلسه از فرماندار و بخشدار مرکزی و  تعدادی از  مدیران و کارشناسان کارگزاریها به جهت حضور مستمر در جلسات تقدیر شد و احکام بازنشستگی دو نفر از بازنشستگان شهرستان خوسف با حضور فرماندار تقدیم شد.

لینک کوتاه:

اشتراک گذاری:

برچسب ها

هیچ برچسبی برای این قسمت تعریف نشده است.
logo-1

تهران، ابتدای خیابان بهار شیراز، پلاک ۱۷۰

logo-4

سامانه پیامکی: 300027

logo-3
تلفن: 43351-021
logo-2
پست الکترونیک: info@roostaa.ir

صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر می‌کوشد به منظور بسط عدالت اجتماعی و جلوگیری از گسترش فقر، خدمات بیمه اجتماعی را به گونه‌ای گسترش دهد که منجر به افزایش کرامت انسانی و تقویت جایگاه اجتماعی جامعه هدف صندوق شود.

آمار بازدید وب سایت:
  • 3,240
  • 3,874,541
تمامی حقوق این سایت متعلق به صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان،روستائیان و عشایر می باشد. ©