پنجمین همایش کارگزاران استان گلستان برگزار شد

پنجمین همایش کارگزاران استان گلستان برگزار شد

کارگاه آموزشی کارگزاران بیمه اجتماعی به منظور ارتقاء دانش بیمه ای و مهارت فنی مدیران و کارشناسان دفاتر کارگزاری صندوق در شهرستان گنبدکاووس برگزار شد.


به گزارش روابط عمومی ، پنجمین همایش و کارگاه آموزشی کارگزاران استان گلستان به منظور ارتقاء دانش بیمه ای و مهارت فنی مدیران و کارشناسان دفاتر کارگزاری صندوق در شهرستان گنبدکاووس برگزار شد.

در این همایش دانیال پولادوند مدیر بیمه اجتماعی استان گلستان ضمن تبیین وضعیت کارگزاری های استان به سهمیه تکلیفی و عملکرد هشت ماهه آنان در سال 97 اشاره کرد و بر لزوم تلاش جدی کارگزاران برای تحقق چشم انداز هر خانوار روستایی یک پوشش بیمه اجتماعی، در سال جاری تاکید کرد.

مدیر صندوق استان با اعلام سیاست های صندوق خواستار بهبود فرآیندها از سوی کارگزاران در مراحل جذب، ثبت دقیق مشخصات افراد و تکمیل مدارک آنان و همچنین تسریع در ثبت درخواست برقراری مستمری ها شد.

وی با برشمردن برخی خلاقیت ها و ابتکارات از سوی مدیران دفاتر کارگزاری صندوق گفت: تأکیدمی کنم مدیران کارگزاری ضمن ارائه گزارش فردی خود در جلسات ماهیانه صندوق، نحوه اطلاع رسانی، تجربیات و دستاوردهای تبلیغی خود را با سایر کارگزاران به اشتراک بگذارند.

در ادامه کارشناس وصول حق بیمه استان با تشریح مباحث فنی در سه حوزه نامنویسی، وصول حق بیمه و تعهدات قانونی صندوق توضیحاتی را در خصوص ثبت الکترونیکی درخواست ها و نحوه صحیح اسکن و بارگزاری مدارک بیمه شدگان ارائه کرد.

ارائه گزارش عملکرد مسئول موسسه کارگزاری آتیه گستر رفاه گلستان کد 73146 و تقدیر از کارگزاران پرتلاش و موفق استان از دیگر برنامه های این همایش بود که در پایان جلسه انجام شد.

لینک کوتاه:

اشتراک گذاری:

برچسب ها

هیچ برچسبی برای این قسمت تعریف نشده است.
logo-1

تهران، ابتدای خیابان بهار شیراز، پلاک ۱۷۰

logo-4

سامانه پیامکی: 300027

logo-3
تلفن: 43351-021
logo-2
پست الکترونیک: info@roostaa.ir

صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر می‌کوشد به منظور بسط عدالت اجتماعی و جلوگیری از گسترش فقر، خدمات بیمه اجتماعی را به گونه‌ای گسترش دهد که منجر به افزایش کرامت انسانی و تقویت جایگاه اجتماعی جامعه هدف صندوق شود.

آمار بازدید وب سایت:
  • 657
  • 4,138,130
تمامی حقوق این سایت متعلق به صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان،روستائیان و عشایر می باشد. ©