تشکیل جلسه ستاد راهبردی توسعه بیمه روستائیان و عشایر بندرعباس 

تشکیل جلسه ستاد راهبردی توسعه بیمه روستائیان و عشایر بندرعباس 

به گزارش روابط عمومی مدیریت استان هرمزگان، ستاد راهبردی توسعه صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر شهرستان بندرعباس باحضور فرماندار، معاون فرماندار، بخشداران تابعه شهرستان و رؤسای ادارات مربوطه و مدیریت ...


به گزارش روابط عمومی مدیریت استان هرمزگان، ستاد راهبردی توسعه صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر شهرستان بندرعباس باحضور فرماندار، معاون فرماندار، بخشداران تابعه شهرستان و رؤسای ادارات مربوطه و مدیریت صندوق در استان در محل فرمانداری بندرعباس تشکیل جلسه داد.
احمد پویافر فرماندار بندرعباس تفاهم نامه معاونت توسعه روستایی و مناطق محروم کشور و صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر را گامی به سوی توسعه فراگیر بیمه اجتماعی برشمرد و گفت همکاری ادارات شهرستان، ائمه جمعه و جماعات، روحانیون و همچنین استفاده از ظرفیت خیرین تحت عنوان نذر بیمه ای نقش بسزایی در جهت تحقق اهداف این تفاهم نامه خواهد داشت.
وی استفاده از ظرفیت اطلاع رسانی مراکز بهداشتی ، نهادهای فرهنگی و اجتماعی و همچنین تسریع در تعیین وضعیت بیمه مشاغل خاص و شوراهای اسلامی به منظور بهره مندی از این خدمت ارزشمند نظام را خواستار شد.
محمدعلی دشوارگر مدیر استان هرمزگان، ضمن تشکر از فرماندار بندرعباس جهت تشکیل جلسه پس از ابلاغ تفاهم نامه از سوی معاونت توسعه روستایی و مناطق محروم کشور و استاندار هرمزگان، توضیحات کاملی درخصوص کلیات و مبانی تشکیل صندوق و مزایای آن و همچنین گزارشی از عملکرد استانی و شهرستانی کارگزاران استان ارائه نمود و  استفاده از ظرفیت های شهرستانی جهت اطلاع رسانی، آموزش و فرهنگ سازی بیمه اجتماعی در جامعه هدف را مهم ارزیابی کرد.
دشوارگر در ادامه تشکیل ستاد توسعه بیمه در  بخش ها، سهمیه تکلیفی بخشداران، استفاده از نقش مؤثر بانوان و اهدای احکام مستمری در سطح بخش ها جهت تبلیغ و ترغیب مخاطبان جامعه هدف را مهم ارزیابی کرد و در همین راستا گفت : با برقراری مزایای صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر واژگان جدیدی همچون حقوق بازنشستگی، ازکارافتادگی و بازماندگان که همگی امیدواری و داشتن آینده ای روشن را در خود به همراه دارد، در روستاهای کشور ورود پیدا کرده است که این مهم در راستای داشتن روستاهایی پویا بسیار ارزشمند است.
در پایان جلسه مصوب گردید تشکیل ستادهای مشابه در بخشداری ها در اسرع وقت در دستور کار بخشداران قرار گیرد.

لینک کوتاه:

اشتراک گذاری:

برچسب ها

هیچ برچسبی برای این قسمت تعریف نشده است.
logo-1

تهران، ابتدای خیابان بهار شیراز، پلاک ۱۷۰

logo-4

سامانه پیامکی: 300027

logo-3
تلفن: 43351-021
logo-2
پست الکترونیک: info@roostaa.ir

صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر می‌کوشد به منظور بسط عدالت اجتماعی و جلوگیری از گسترش فقر، خدمات بیمه اجتماعی را به گونه‌ای گسترش دهد که منجر به افزایش کرامت انسانی و تقویت جایگاه اجتماعی جامعه هدف صندوق شود.

تمامی حقوق این سایت متعلق به صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان،روستائیان و عشایر می باشد. ©