ایجاد اشتغال، یکی از اهداف اصلی صندوق کارآفرینی امید است

ایجاد اشتغال، یکی از اهداف اصلی صندوق کارآفرینی امید است

ایجاد اشتغال برای جوانان بیکار، یکی از اهداف اصلی صندوق کارآفرینی امید است که براین اساس این ظرفیت وجود دارد که مراجعه کنندگان جهت اعطای تسهیلات به صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستائیان و عشایر معرفی شوند.


به گزارش روابط عمومی،‏ با عنایت به قانون حمایت از اشتغال پایدار روستاییان و عشایر از محل صندوق توسعه ملی و در راستای اجرای تفاهم نامه منعقده بین صندوق کارآفرینی امید و صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستائیان و عشایر، جلسه ای با هدف تعامل و هم افزایی اجرایی شدن مفاد تفاهم نامه با حضور حسن ابراهیمی مدیر صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستائیان و عشایر استان و محمد امامی مدیر صندوق کارآفرینی امید استان یزد برگزار شد.

در این جلسه هر یک از مدیران دو صندوق به تشریح و بیان مزایا، حمایت ها و راهکارهای تعامل و ارتباط بیشتر این دو صندوق پرداختند. محمد امامی یکی از اهداف اصلی صندوق کارآفرینی امید را ایجاد اشتغال برای جوانان بیکار عنوان کرد و گفت: با توجه به اینکه اهم فعالیت های این دو صندوق در حوزه روستایی است این ظرفیت وجود دارد که مراجعه کنندگان جهت اعطای تسهیلات به صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستائیان و عشایر معرفی شوند.

 همچنین در این جلسه مقرر شد طرفین با توجه به نقش حمایتی تفاهم نامه برای روستاییان در اسرع وقت نسبت به پیاده سازی آن اقدامات لازم را بعمل آورند. ایجاد رفاه اجتماعی، گسترش پوشش بیمه اجتماعی، ایجاد اشتغال پایدار، حمایت از کارآفرینان و افراد خلاق و نوآور، کارآفرینی اجتماعی و افزایش ظرفیت و فرصت های اشتغالزایی در روستاها از اهداف اجرایی شدن این تفاهم نامه می باشد.

لینک کوتاه:

اشتراک گذاری:

برچسب ها

هیچ برچسبی برای این قسمت تعریف نشده است.
logo-1

تهران، ابتدای خیابان بهار شیراز، پلاک ۱۷۰

logo-4

سامانه پیامکی: 300027

logo-3
تلفن: 43351-021
logo-2
پست الکترونیک: info@roostaa.ir

صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر می‌کوشد به منظور بسط عدالت اجتماعی و جلوگیری از گسترش فقر، خدمات بیمه اجتماعی را به گونه‌ای گسترش دهد که منجر به افزایش کرامت انسانی و تقویت جایگاه اجتماعی جامعه هدف صندوق شود.

آمار بازدید وب سایت:
  • 1,970
  • 4,129,234
تمامی حقوق این سایت متعلق به صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان،روستائیان و عشایر می باشد. ©