جا مانده ها از پرداخت حق بیمه می توانند دوباره به بیمه خود متصل شوند

جا مانده ها از پرداخت حق بیمه می توانند دوباره به بیمه خود متصل شوند

بنابر گفته مدیر صندوق استان کهگیلویه و بویراحمد افرادی که قبلا اقدام به پرداخت حق بیمه به صندوق کرده و بنا به دلایلی در پرداخت حق بیمه آنها چند سال فاصله افتاده، می توانند نسبت به اتصال مجدد بیمه خود اقدام کنند.


به گزارش روابط عمومی، مدیر صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر استان کهگیلویه و بویراحمد در آیینی با حضور بخشدار مرکزی گچساران، رئیس امور عشایر و رئیس اداره جهاد کشاورزی، کارگزاران صندوق در شهرستان گچساران احکام  چهار تن از بازنشستگان و بازماندگان متوفیان این صندوق را اهدا کرد.

به گفته مدیرعامل صندوق استان کهگیلویه و بویراحمد، در احکام اعطا شده ۲ نفر مشمول دریافت مستمری بازنشستگی پیش از موعد، یک نفر بازمانده متوفی و یک نفر بازنشسته هستند.

عیسی کریمی با بیان اینکه در حال حاضر ۴۳۰ خانوار روستایی در استان از طریق این صندوق مستمری بازنشستگی دریافت می کنند گفت: سن مجاز برای بیمه شدن افراد در این صندوق بین ۱۸ تا ۵۰ سال است و حداقل پرداختی برای بیمه یکساله برای مشمولین صندوق امسال ۲۴۰ هزار تومان و حداکثر آن ۵۴۰ هزار تومان است.

او همچنین توضیح داد: افرادی که تمایل به بیمه شدن در این صندوق را دارند می توانند در هشت سطح درآمدی برای عضویت اقدام کنند و متناسب با سطح درآمدی خود پس از بازنشستگی حقوق مستمری ماهانه از صندوق دریافت کنند.

کریمی تصریح کرد: افرادی که قبلا اقدام به پرداخت حق بیمه به صندوق کرده و بنا به دلایلی در پرداخت حق بیمه آنها چند سال فاصله افتاده، می توانند نسبت به اتصال مجدد بیمه خود اقدام کنند.

کریمی با بیان اینکه دولت به عنوان کارفرما در صندوق بیمه روستایی و عشایری محسوب می شود، گفت: هدف دولت تلاش برای پوشش درصد بالایی از جمعیت و بهره مندی از حمایت های مالی در نظر گرفته شده است.  

لینک کوتاه:

اشتراک گذاری:

برچسب ها

هیچ برچسبی برای این قسمت تعریف نشده است.
logo-1

تهران، ابتدای خیابان بهار شیراز، پلاک ۱۷۰

logo-4

سامانه پیامکی: 300027

logo-3
تلفن: 43351-021
logo-2
پست الکترونیک: info@roostaa.ir

صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر می‌کوشد به منظور بسط عدالت اجتماعی و جلوگیری از گسترش فقر، خدمات بیمه اجتماعی را به گونه‌ای گسترش دهد که منجر به افزایش کرامت انسانی و تقویت جایگاه اجتماعی جامعه هدف صندوق شود.

تمامی حقوق این سایت متعلق به صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان،روستائیان و عشایر می باشد. ©