در اولین جلسه ستاد راهبردی شهرستان سقر مطرح شد شناخت مردم از صندوق و خدمات آن ضعیف است

در اولین جلسه ستاد راهبردی شهرستان سقر مطرح شد شناخت مردم از صندوق و خدمات آن ضعیف است

معاون فرماندار سقز شناخت مردم از صندوق و خدمات آن را ضعیف ارزیابی کرد و احقاق این شناخت را نیازمند آگهی و تبلیغات بیشتر دانست.


به گزارش روابط‌عمومی، علی محمدیان معاون فنی و عمرانی فرماندار شهرستان سقز هدف از برگزاری ستاد راهبردی شهرستان سقر را پیرو ابلاغ استاندار استان کردستان، بستر سازی، ضرورت، اهمیت و توسعه بیمه روستایی عنوان کرد و گفت: یکی از مقوله های بسیار مهم و ضروری که مورد تایید اکید من است بحث بیمه اجتماعی روستائیان و عشایر است. استفاده از خدمات صندوق مطمعناً می تواند به کاهش فقر و نابرابری بی انجامد و آرامش و امید را به ارمغان آورد.

معاون فرماندار در ادامه افزود: ما کارمندان کشوری و لشکری دارای حقوق مشخص و بیمه هستیم در حالی که روستائیان عزیز و زحمتکش فاقد هر نوع پوشش بیمه ای هستند و ما باید تمام سعی و تلاش خود را جهت استفاده حداکثری این اقشار از خدمات صندوق بکار گیریم.

او در ادامه سخنان خود شناخت مردم از صندوق و خدمات آن را ضعیف ارزیابی کرد و گفت این مهم نیازمند آگهی و تبلیغات بیشتر است ازاین رو لازم است همگی دست به دست هم داده ، هم صدا و هم آوا  به صورت تیمی در این راستا همکاری کنیم تا مخاطبان متوجه اهداف و رسالت ما بشوند.

علی محمدیان در بخش پایانی سخنان خود با بیان اینکه تحقق این مهم مستلزم همکاری و تعامل همه جانبه است افزود: ما ماموریت های بسیار سخت تری نیز داشته که با موفقیت آنها را پشت سر گذاشته ایم و مطمئن هستم که در این زمینه نیز عملکرد مناسبی خواهیم داشت. اطمینان میدهم با سعی و تلاش بخشداران و سایر ادارات مرتبط در این حوزه نیز موفق خواهیم بود.

در ادامه احمدپور مدیر استان نیز ضمن اشاره به ابلاغ استاندار گفت: برابر ابلاغ استاندار محترم به فرمانداران مقرر شده هر سه ماه یکبار جلسات شهرستانی جهت تشویق، ترغیب و جذب حداکثری  مخاطبان  برگزار گردد.

 مدیر استان با شرح گزارشی از عملکرد کارگزاران و چالش های موجود در شهرستان، جهت آشنایی حاضرین توضیحات کاملی در خصوص مزایای طرح، تاریخچه شکل گیری صندوق و مبانی قانونی آن ارائه داد و خواستار استفاده از ظرفیت کلیه ادارات سطح شهرستان، ماموستایان و … برای فرهنگ سازی و ترغیب مخاطبان و همکاری و تعامل همه جانبه مجموعه فرمانداری جهت جذب حداکثری در این شهرستان شد.

در پایان مقرر گردید سهمیه تکلیفی توسط فرمانداری به بخشدارای و دهیاران ابلاغ گردد. مسئولان سایر ادارات نیز سوالات، ابهامات و دیدگاه های خود را مطرح و به آنان پاسخ مقتضی داده شد.

لینک کوتاه:

اشتراک گذاری:

برچسب ها

هیچ برچسبی برای این قسمت تعریف نشده است.
logo-1

تهران، ابتدای خیابان بهار شیراز، پلاک ۱۷۰

logo-4

سامانه پیامکی: 300027

logo-3
تلفن: 43351-021
logo-2
پست الکترونیک: info@roostaa.ir

صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر می‌کوشد به منظور بسط عدالت اجتماعی و جلوگیری از گسترش فقر، خدمات بیمه اجتماعی را به گونه‌ای گسترش دهد که منجر به افزایش کرامت انسانی و تقویت جایگاه اجتماعی جامعه هدف صندوق شود.

تمامی حقوق این سایت متعلق به صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان،روستائیان و عشایر می باشد. ©