نشست مدیر صندوق استان یزد با ائمه جمعه، بخشدار، دهیاران و شوراهای اسلامی بخش نیر برگزار شد

نشست مدیر صندوق استان یزد با ائمه جمعه، بخشدار، دهیاران و شوراهای اسلامی بخش نیر برگزار شد

تاکید ائمه جمعه نیر و زردین بر تعامل و همکاری بیشتر مسئولین به خصوص بخشدار، دهیاران و شوراهای اسلامی بخش با صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان،روستاییان و عشایر.


به گزارش روابط عمومی،‏ حسن ابراهیمی مدیر صندوق استان یزد به همراه محمود زارع مدیر کل دفتر امور روستایی و شوراهای استانداری یزد، ضمن حضور در بخش « نیر» به صورت جداگانه با امام جمعه و بخشدار نیر  و زردین و جمعی از دهیاران و شوراها بخش جلسه داشتند.

در ابتدای این جلسه ها حسن ابراهیمی توضحیاتی در خصوص صندوق ارائه و درخواست کرد تا ائمه جمعه، دهیاران و شوراها نهایت همکاری در خصوص معرفی و شناسایی این صندوق به جامعه هدف و سوق دادن افراد فاقد بیمه برای عضویت در صندوق را داشته باشند.

حجت الاسلام و المسلمین حاج آقا آخوندی امام جمعه زردین با بیان اینکه در سخنرانی ها بارها درباره اهمیت و نقش صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر صحبت شده است گفت: با توجه به اهمیت جایگاه بیمه روستائیان باید بحث بیمه به صورت خانه به خانه تبلیغ شود و وظیفه همه است در این خصوص وارد شده و نهایت همکاری را داشته باشند .

حجت الاسلام و المسلمین حاج آقا دهقانپور امام جمعه نیر نیز گفت : خدمات خوبی توسط صندوق در حال ارائه است و آماده هر نوع همکاری با صندوق هستیم. او همچنین از دهیاران و شوراها درخواست کرد تا به موضوع صندوق بیمه وارد شده و خدمات صندوق را تشریح کنند.

در پایان مدیر صندوق استانیزد به همراه هیات همراه، حکم چند نفر از مستمری بگیران را اعطا کرد.

لینک کوتاه:

اشتراک گذاری:

برچسب ها

هیچ برچسبی برای این قسمت تعریف نشده است.
logo-1

تهران، ابتدای خیابان بهار شیراز، پلاک ۱۷۰

logo-4

سامانه پیامکی: 300027

logo-3
تلفن: 43351-021
logo-2
پست الکترونیک: info@roostaa.ir

صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر می‌کوشد به منظور بسط عدالت اجتماعی و جلوگیری از گسترش فقر، خدمات بیمه اجتماعی را به گونه‌ای گسترش دهد که منجر به افزایش کرامت انسانی و تقویت جایگاه اجتماعی جامعه هدف صندوق شود.

آمار بازدید وب سایت:
  • 3,546
  • 3,888,021
تمامی حقوق این سایت متعلق به صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان،روستائیان و عشایر می باشد. ©