در سفر استانی هیات دولت به سمنان رئیس جمهور احکام مستمری بگیران صندوق بیمه روستائیان را اهدا کرد

در سفر استانی هیات دولت به سمنان رئیس جمهور احکام مستمری بگیران صندوق بیمه روستائیان را اهدا کرد

رئیسجمهور در سفر به استان سمنان احکام سه تن از مستمری بگیران صندوق بیمه اجتماعی روستاییان، کشاورزان و عشایر را اهدا کرد. به گزارش روابط عمومی، به فاصله کوتاهی پس از انتشار ...


رئیسجمهور در سفر به استان سمنان احکام سه تن از مستمری بگیران صندوق بیمه اجتماعی روستاییان، کشاورزان و عشایر را اهدا کرد.

به گزارش روابط عمومی، به فاصله کوتاهی پس از انتشار درخواست وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی از رئیس جمهور برای اهدای احکام بازنشستگان صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستائیان  و عشایر، حجت الاسلام حسن روحانی در سفر به استان سمنان، احکام سه نفر از بازنشستگان صندوق در این استان را اهدا کرد.

مراسم اهدای احکام بازنشستگان صندوق بیمه روستائیان، با سخنان کوتاه مدیرعامل صندوق در «نشست برگزیدگان و توسعه استان سمنان» برگزار شد. دکتر محمدرضا واعظ مهدوی، با اشاره به برنامه های متنوع نظام جمهوری اسلامی برای افزایش سطح رفاه، کاهش فاصله طبقاتی و گسترش عدالت، برقراری نظام بیمه ای برای روستائیان و عشایر را برگ زرینی از افتخارات نظام دانست و گفت: برای نخستین بار پس از پیروزی انقلاب اسلامی، تعدادی از کشاورزان، روستائیان و عشایر در دولت یازدهم به افتخار بازنشستگی نائل شدند.

او همچنین اعلام کرد: تا پایان آبان ماه تعداد مستمری بگیران صندوق بالغ بر 88 هزار نفر بوده که از این تعداد 39 هزار نفر مستمری بازنشستگی و مابقی مستمری ازکارافتادگی یا بازماندگی دریافت می کنند.

لینک کوتاه:

اشتراک گذاری:

برچسب ها

هیچ برچسبی برای این قسمت تعریف نشده است.
logo-1

تهران، ابتدای خیابان بهار شیراز، پلاک ۱۷۰

logo-4

سامانه پیامکی: 300027

logo-3
تلفن: 43351-021
logo-2
پست الکترونیک: info@roostaa.ir

صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر می‌کوشد به منظور بسط عدالت اجتماعی و جلوگیری از گسترش فقر، خدمات بیمه اجتماعی را به گونه‌ای گسترش دهد که منجر به افزایش کرامت انسانی و تقویت جایگاه اجتماعی جامعه هدف صندوق شود.

آمار بازدید وب سایت:
  • 3,774
  • 3,888,249
تمامی حقوق این سایت متعلق به صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان،روستائیان و عشایر می باشد. ©