جلسه ستاد راهبردی توسعه بیمه اجتماعی آذربایجان غربی تشکیل شد

جلسه ستاد راهبردی توسعه بیمه اجتماعی آذربایجان غربی تشکیل شد

پیمان آرامون سرپرست معاونت هماهنگی امور عمرانی استانداری در جلسه ستاد راهبردی توسعه بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر آذربایجان غربی، ارتقای سطح رفاه و معیشت روستاییان و عشایررا از مهمترین اولویت های معاونت عمرانی استانداری دانست.


به گزارش روابط‌عمومی، پیمان آرامون سرپرست معاونت هماهنگی امور عمرانی استانداری در جلسه ستاد راهبردی توسعه بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر آذربایجان غربی گفت: ارتقای سطح رفاه و معیشت روستاییان و عشایر، از مهمترین اولویت های معاونت عمرانی استانداری است.

او با تاکید بر لزوم بهره مندی هرچه بیشتر روستاییان و عشایر استان از مزایای بیمه اجتماعی روستاییان و عشایر، گفت: با توجه به اینکه بخش قابل توجهی از جمعیت استان در روستاها زندگی می کنند و با توجه به مشکلات معیشتی و اشتغال که در این مناطق وجود دارد، باید تمام تلاش خود را برای ایجاد رفاه و ارتقای معیشت ساکنان این مناطق بکار گیریم.

او همچنین دستور داد کمیته ای فنی ذیل ستاد راهبردی بیمه اجتماعی روستاییان و عشایر در استان تشکیل شود که مسائل این حوزه را بصورت کارشناسی مورد بررسی قرار داده و برای تصمیم گیری به ستاد ارائه نماید.

در این جلسه، یونس معزز مدیر صندوق استان آذربایجان غربی نیز گزارشی از فعالیت های صندوق و ضریب نفوذ شهرستان ها ارائه کرد و گفت: تاکنون 78هزار خانوار تحت پوشش بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر قرار گرفته اند و 2250 نفر نیز از مزایای بازنشستگی، از کار افتادگی و مستمری بازماندگان استفاده می کنند ایشان اضافه کرد جذب 18 هزار خانوار جدید جزو برنامه ای مدیریت صندوق بیمه اجتماعی استان تا پایان سال است.

او همچنین با اشاره به تفاهم نامه منعقده میان معاونت توسعه روستایی و مناطق محروم ریاست جمهوری و صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستائیان و عشایر گفت: ستاد توسعه بیمه روستایی در استان ها تشکیل می شود که باید از ظرفیت تمامی دستگاه ها برای افزایش ضریب پوشش بیمه ای کشاورزان، روستائیان و عشایر استفاده کند

لینک کوتاه:

اشتراک گذاری:

برچسب ها

هیچ برچسبی برای این قسمت تعریف نشده است.
logo-1

تهران، ابتدای خیابان بهار شیراز، پلاک ۱۷۰

logo-4

سامانه پیامکی: 300027

logo-3
تلفن: 43351-021
logo-2
پست الکترونیک: info@roostaa.ir

صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر می‌کوشد به منظور بسط عدالت اجتماعی و جلوگیری از گسترش فقر، خدمات بیمه اجتماعی را به گونه‌ای گسترش دهد که منجر به افزایش کرامت انسانی و تقویت جایگاه اجتماعی جامعه هدف صندوق شود.

آمار بازدید وب سایت:
  • 686
  • 4,126,076
تمامی حقوق این سایت متعلق به صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان،روستائیان و عشایر می باشد. ©