مدیر صندوق استان سیستان و بلوچستان گستره ضریب پوشش بیمه اجتماعی با همکاری فرمانداران، بخشداران و دهیاران تحقق پیدا میکند

مدیر صندوق استان سیستان و بلوچستان گستره ضریب پوشش بیمه اجتماعی با همکاری فرمانداران، بخشداران و دهیاران تحقق پیدا میکند

مدیر صندوق استان سیستان و بلوچستان در دیدار با غلامرضا گنجی فرماندار زابل، با ارائه گزارشی از فعالیت‌ها و گستره ضریب پوشش بیمه اجتماعی، هدف اصلی صندوق بیمه اجتماعی را گسترش عدالت اجتماعی و کاهش فقر دانست.


به گزارش روابط عمومی، امان‌الله شاقوزایی مدیر صندوق استان سیستان و بلوچستان در دیدار با غلامرضا گنجی فرماندار زابل، با ارائه گزارشی از فعالیت‌ها و گسترش ضریب پوشش بیمه اجتماعی، هدف اصلی صندوق بیمه اجتماعی را گسترش عدالت اجتماعی و کاهش فقر دانست که با تعامل و همکاری بیشتر فرمانداران، بخشداران، دهیاران و اعضای شورای اسلامی روستاها تحقق پیدا خواهد کرد.

شاقوزایی با بیان اینکه یکی از دلایل مهم عدم گسترش مطلوب پوشش بیمه اجتماعی برای اقشار مولد جامعه نظیر کشاورزان، روستاییان و عشایر و همچنین تولیدکنندگان صنایع‌دستی، عدم آگاهی آنان از ظرفیت‌ها و مزایای عضویت در صندوق بیمه اجتماعی است گفت: به همین دلیل اجرای طرح دِه گردشی می‌تواند در معرفی صندوق و آگاهی بخشی به جامعه هدف تأثیرگذار باشد.

غلامرضا گنجی فرماندار زابل هم با تقدیر از تلاش‌های صورت گرفته برای همکاری بیشتر اعلام آمادگی کرد و گفت: دهیاران و شوراهای اسلامی روستاها با توجه به ارتباط نزدیکی که با مردم دارند می‌توانند از نزدیک به معرفی صندوق بیمه اجتماعی به‌عنوان یکی از خدمات شایسته نظام بپردازند.

او با بیان اینکه، اهمیت بیمه اجتماعی در امنیت شغلی و حمایت از تولید ملی بر کسی پوشیده نیست، افزود: همکاری بخشداران، دهیاران و شوراهای اسلامی با صندوق بیمه اجتماعی می‌تواند در نهادینه کردن بیمه اجتماعی در میان خانواده‌ها و کمک به بهبود وضعیت اقتصادی آنان در شرایط از کارافتادگی، بازنشستگی و فوت گام مثبتی در راستای توسعه جامعه محلی و توانمندسازی باشد.

لینک کوتاه:

اشتراک گذاری:

برچسب ها

هیچ برچسبی برای این قسمت تعریف نشده است.
logo-1

تهران، ابتدای خیابان بهار شیراز، پلاک ۱۷۰

logo-4

سامانه پیامکی: 300027

logo-3
تلفن: 43351-021
logo-2
پست الکترونیک: info@roostaa.ir

صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر می‌کوشد به منظور بسط عدالت اجتماعی و جلوگیری از گسترش فقر، خدمات بیمه اجتماعی را به گونه‌ای گسترش دهد که منجر به افزایش کرامت انسانی و تقویت جایگاه اجتماعی جامعه هدف صندوق شود.

آمار بازدید وب سایت:
  • 2,204
  • 4,129,468
تمامی حقوق این سایت متعلق به صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان،روستائیان و عشایر می باشد. ©