فرماندار سیستان و بلوچستان بیمه اجتماعی روستائیان نقش مؤثری در حمایت از تولیدات داخلی داشته است

فرماندار سیستان و بلوچستان بیمه اجتماعی روستائیان نقش مؤثری در حمایت از تولیدات داخلی داشته است

مشتاق احمد ریگی، فرماندار سیستان و بلوچستان عبور از تحریم‌های ظالمانه دشمنان را با افزایش تولید ملی و حمایت از آنان امکان‌پذیر دانست و بیمه اجتماعی را دارای نقش مؤثری در حمایت از جامعه هدف بعنوان سرمایه اجتماعی و همچنین تولیدات داخلی برشمرد.


 به گزارش روابط عمومی،امان‌الله شاقوزایی مدیر صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر سیستان و بلوچستان با حضور در شهرستان فنوج با مشتاق احمد ریگی، فرماندار این شهرستان در محل دفتر کارش دیدار و گفتگو کرد.

مدیر صندوق استان سیستان و بلوچستان در این دیدار با ارائه گزارشی از وضعیت پوشش بیمه اجتماعی در شهرستان فنوج، اظهار داشت: ضریب پوشش بیمه اجتماعی در این شهرستان بسیار کمتر از دیگر مناطق استان است و برای برخورداری واجدین شرایط از مزایای صندوق نیاز به  آگاهی بخشی بیشتر و تلاش مضاعف است.

 امان‌الله شاقوزایی همچنین خواستار استفاده از تمام ظرفیت شهرستان از جمله ادارات و دستگاه‌های اجرایی مرتبط با جامعه هدف، بخشداران، دهیاران، شوراهای اسلامی شهر و روستا و شرکت تعاونی دهیاری‌ها جهت گسترش پوشش بیمه اجتماعی و افزایش تعداد بیمه‌ شدگان به ویژه جوانان و بانوان شد و افزود: دهیاران و شوراهای اسلامی روستاها با اجرای طرح ده گردشی می‌توانند در ترغیب افراد و معرفی خدمات بیمه روستائیان به افراد واجدشرایط تأثیرگذار باشند.

 شاقوزایی با بیان اینکه شهرستان فنوج شهرت خوبی در زمینه سوزن‌دوزی و تولید صنایع‌دستی دارد گفت: در راستای اجرای تفاهم‌نامه این صندوق با سازمان میراث فرهنگی صنایع دستی و گردشگری، صندوق بیمه اجتماعی شرایط عضویت تولیدکنندگان صنایع‌دستی را فراهم کرده و این افراد می‌توانند با مراجعه به کارگزاری‌ها نسبت به عضویت خود در صندوق اقدام نمایند.

فرماندار شهرستان فنوج نیز با تاکید بر تلاش همگانی جهت افزایش تعداد بیمه‌شدگان این صندوق، گفت: با توجه به اهمیت بیمه اجتماعی در کاهش فقر و توسعه اقتصادی و معیشت خانوارها که با منزلت آنها توام است، تدابیر لازم برای تعامل و همکاری دستگاه‌های اجرایی، دهیاران و شوراهای اسلامی روستا اتخاذ خواهد شد و برگزاری نشست توجیهی و هماهنگی در این ارتباط در دستور کار قرار خواهد گرفت.

   ریگی با حکیمانه توصیف کردن نام‌گذاری سال جاری توسط مقام معظم رهبری، افزود: عبور از تحریم‌های ظالمانه دشمنان با افزایش تولید ملی و حمایت از آنان امکان‌پذیر است و بیمه اجتماعی نقشی مؤثر در حمایت از جامعه هدف بعنوان سرمایه اجتماعی و همچنین تولیدات داخلی داشته و خواهد داشت.

لینک کوتاه:

اشتراک گذاری:

برچسب ها

هیچ برچسبی برای این قسمت تعریف نشده است.
logo-1

تهران، ابتدای خیابان بهار شیراز، پلاک ۱۷۰

logo-4

سامانه پیامکی: 300027

logo-3
تلفن: 43351-021
logo-2
پست الکترونیک: info@roostaa.ir

صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر می‌کوشد به منظور بسط عدالت اجتماعی و جلوگیری از گسترش فقر، خدمات بیمه اجتماعی را به گونه‌ای گسترش دهد که منجر به افزایش کرامت انسانی و تقویت جایگاه اجتماعی جامعه هدف صندوق شود.

آمار بازدید وب سایت:
  • 1,573
  • 3,886,048
تمامی حقوق این سایت متعلق به صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان،روستائیان و عشایر می باشد. ©