مدیر استان هرمزگاناز ظرفیت سمن ها برای گسترش و افزایش ضریب نفوذ بیمه استفاده خواهیم کرد

مدیر استان هرمزگاناز ظرفیت سمن ها برای گسترش و افزایش ضریب نفوذ بیمه استفاده خواهیم کرد

مدیر استان هرمزگان استفاده از ظرفیت تشکل های مردمی مانند سمن ها، تعاونی ها و دهیاری ها را دارای نقش موثری در جذب و پوشش جامعه هدف داشته باشند.


به گزارش روابط عمومی، مدیر صندوق استان هرمزگان طی سفر یک روزه به شهرستان رودان با شهردار، رئیس و اعضای شورای اسلامی شهر و اعضای خانه سبز شهر بیکاه از توابع این شهرستان نشست مشترک برگزار کرد.

اکبر عیدی شهردار بیکاه ضمن برشمردن قابلیت ها و پتانسیل های شهر بیکاه گفت: ظرفیت فراوان و جمعیت کثیر کشاورز و روستایی فاقد پوشش بیمه اجتماعی در منطقه، این امکان را ایجاد کرده است تا با تحت پوشش قراردادن آنان، سطح رفاه اجتماعی و امید به آینده را در این جامعه زحمتکش افزایش دهیم.

در ادامه این نشست محمدعلی دشوارگر، مدیر استان هرمزگان به بحث استفاده از ظرفیت تشکل های مردمی مانند سمن ها، تعاونی ها و دهیاری ها اشاره کرد و توضیح داد که آنها چگونه می توانند نقش مؤثری در جذب و پوشش جامعه هدف داشته باشند.

دشوارگر با اشاره به میزان تراکم جمعیت در منطقه و گستردگی جامعه هدف گفت: مدیریت آمادگی دارد یک واحد کارگزاری جهت پوشش جامعه هدف و جذب بیمه شدگان در منطقه تأسیس کنند.

در ادامه این سفر تحت پوشش قراردادن اعضای مجموعه واحدهای تولیدی و خوداشتغالی عضو خانه سبز شهر بیکاه جزء الویت های فعالیت صندوق در منطقه قرار گرفت.

لینک کوتاه:

اشتراک گذاری:

برچسب ها

logo-1

تهران، ابتدای خیابان بهار شیراز، پلاک ۱۷۰

logo-4

سامانه پیامکی: 300027

logo-3
تلفن: 43351-021
logo-2
پست الکترونیک: info@roostaa.ir

صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر می‌کوشد به منظور بسط عدالت اجتماعی و جلوگیری از گسترش فقر، خدمات بیمه اجتماعی را به گونه‌ای گسترش دهد که منجر به افزایش کرامت انسانی و تقویت جایگاه اجتماعی جامعه هدف صندوق شود.

آمار بازدید وب سایت:
  • 748
  • 4,128,012
تمامی حقوق این سایت متعلق به صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان،روستائیان و عشایر می باشد. ©