مدیر صندوق استان فارس بیش از 40 % از عشایر استان فارس تحت پوشش بیمه اجتماعی قرار گرفته اند

مدیر صندوق استان فارس بیش از 40 % از عشایر استان فارس تحت پوشش بیمه اجتماعی قرار گرفته اند

حسن کمالی با اشاره به تاریخچه صندوق به تشریح خدمات و مزایای صندوق و سطوح درآمدی پرداخت


جلسه ای با حضور حسن کمالی مدیر صندوق استان فارس، رئیس امور عشایر نورآباد، بخشدار ماهور میلاتی و کارگزاری های شهرستان در سالن جلسات امور عشایر نورآباد  برگزار شد.

به گزارش روابط‌عمومی، کمالی با اشاره به اینکه سالیان سال خلاء بیمه ای در بین جامعه هدف مشهود بوده گفت: با توجه به تاسیس صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان روستائیان و عشایر در سال 1384 این مشکل مرتفع شده و عزیزان روستائی و عشایری تحت پوشش بیمه ای قرار گرفته اند.

او در ادامه با اشاره به اصل 29 قانون اساسی گفت: در این اصل بیمه اجتماعی را یک حق همگانی دانسته و یکی از ویژگی های صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان روستائیان و عشایر  جلوگیری از مهاجرت روستائی و عشایر به شهر است که این معضل گریبان گیر دولت شده است.

حسن کمالی با اشاره به تاریخچه صندوق به تشریح خدمات و مزایای صندوق و سطوح درآمدی پرداخت و جامعه هدف صندوق را به صورت جداگانه معرفی کرد. او همچنین در ادامه با بیان این مطلب که تاکنون بیش از 40 % از عشایر استان فارس تحت پوشش بیمه ای قرار گرفته اند گفت: ازاین رو تا رسیدن به درصد جذب رضایت بخش باید فعالیت های عمده ای صورت پذیرد تا بتوانیم چتر حمایتی صندوق را بر سر جامعه محروم و شریف عشایری گسترش دهیم و این امر محقق نمی شود مگر با همکاری صمیمانه دستگاه های مرتبط که از نزدیک با این قشر در ارتباط هستند.

در پایان جلسه نیز حسن کمالی به همراه رئیس امور عشایر شهرستان و بخشدار ماهور میلاتی از مناطق عشایری سرکشی کرد و میزان آگاهی جامعه ی عشایری را از طرح بیمه اجتماعی روستاییان و عشایر جویا شد.

لینک کوتاه:

اشتراک گذاری:

برچسب ها

هیچ برچسبی برای این قسمت تعریف نشده است.
logo-1

تهران، ابتدای خیابان بهار شیراز، پلاک ۱۷۰

logo-4

سامانه پیامکی: 300027

logo-3
تلفن: 43351-021
logo-2
پست الکترونیک: info@roostaa.ir

صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر می‌کوشد به منظور بسط عدالت اجتماعی و جلوگیری از گسترش فقر، خدمات بیمه اجتماعی را به گونه‌ای گسترش دهد که منجر به افزایش کرامت انسانی و تقویت جایگاه اجتماعی جامعه هدف صندوق شود.

آمار بازدید وب سایت:
  • 3,437
  • 3,868,150
تمامی حقوق این سایت متعلق به صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان،روستائیان و عشایر می باشد. ©