مدیر صندوق استان هرمزگانصنایع دستی میراث روستانشینی است، صیانت از آن را بر خود واجب میدانیم

مدیر صندوق استان هرمزگانصنایع دستی میراث روستانشینی است، صیانت از آن را بر خود واجب میدانیم

به منظور تسهیل در شرایط پرداخت حق بیمه این امکان فراهم شده است تا صنعتگران صنایع دستی حق بیمه خود را به صورت اقساطی پرداخت کنند و از این طریق از مزایای پیش بینی شده در قانون بهره مند شوند.


به گزارش روابط عمومی، چهارمین نمایشگاه سراسری صنایع دستی استان هرمزگان با برپایی غرفه صندوق در محل دائمی نمایشگاه های استان برگزار شد.

 در این نمایشگاه  که صنعتگران صنایع دستی از سراسر کشور حضور داشتند، مدیریت استان هرمزگان با ایجاد و برپایی غرفه به تبیین اهداف، مزایا و برنامه های صندوق اقدام کرد و کارشناسان در قالب میز خدمت به سوالات مراجعه کنندگان پاسخ دادند.

محمدعلی دشوارگر مدیر صندوق استان هرمزگان در حاشیه بازدید از نمایشگاه بابیان اینکه آموزش صنایع دستی در روستاها از گذشته به صورت نسل به نسل منتقل شده است گفت: صنایع دستی، هویت، قدمت و میراث فرهنگی ماست که باید پاس داشته شود و به عنوان میراثی گرانبها به نسل های آینده منتقل شود، از این رو  بر خود واجب می دانیم با تسهیل شرایط، خود را در این مهم سهیم بدانیم.

وی با اشاره به تفاهم نامه مشترک صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر و سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری گفت: به منظور تسهیل در شرایط پرداخت حق بیمه این امکان فراهم شده است تا صنعتگران صنایع دستی حق بیمه خود را به صورت اقساطی  پرداخت کنند و از این طریق در آینده از مزایای پیش بینی شده در قانون بهره مند شوند.

در طی روزهای برگزاری نمایشگاه جمعی از مسئولین استانی، رؤسای ادارات شهرستانی و ائمه جمعه از جمله بازدیدکنندگان غرفه صندوق بودند.

 این نمایشگاه با حضور بیش از 120 غرفه از سراسر کشور، از 8 لغایت 12 آذرماه در محل دائمی نمایشگاه های استان برگزار شد.

لینک کوتاه:

اشتراک گذاری:

برچسب ها

logo-1

تهران، ابتدای خیابان بهار شیراز، پلاک ۱۷۰

logo-4

سامانه پیامکی: 300027

logo-3
تلفن: 43351-021
logo-2
پست الکترونیک: info@roostaa.ir

صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر می‌کوشد به منظور بسط عدالت اجتماعی و جلوگیری از گسترش فقر، خدمات بیمه اجتماعی را به گونه‌ای گسترش دهد که منجر به افزایش کرامت انسانی و تقویت جایگاه اجتماعی جامعه هدف صندوق شود.

آمار بازدید وب سایت:
  • 4,547
  • 4,142,020
تمامی حقوق این سایت متعلق به صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان،روستائیان و عشایر می باشد. ©