جلسه ستاد راهبردی توسعه صندوق بیمه در شهرستان ابرکوه برگزار شد

جلسه ستاد راهبردی توسعه صندوق بیمه در شهرستان ابرکوه برگزار شد

مدیر صندوق استان یزد با بیان اینکه در روستاها بیشتر بحث های عمرانی و ساخت و ساز مطرح است و در رابطه با مبحث درآمدی و فقر مردم هیچ فکر و اندیشه ای صورت نگرفته است از اینکه دهیاران و شوراها بیشترین تلاش خود را بر این مبحث قرار داده اند،گلایه کرد.


به گزارش روابط عمومی،‏ جلسه ستاد راهبردی توسعه صندوق بیمه در شهرستان ابرکوه با حضور معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی فرمانداری ابرکوه، مدیر صندوق استان، نمایندگان سازمان جهاد کشاورزی و کمیته امداد امام خمینی ( ره)، دهیاران بخش مرکزی و بهمن شهرستان ابرکوه برگزار شد.

علی اکبر اسحاقی، معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی فرمانداری ابرکوه بزرگترین مشکل صندوق را نحوه تعامل صندوق با کارگزاران عنوان کرد و گفت کارگزاران باید فعال و پویا باشند و برای بیمه وقت بگذارند و برای این وقت گذاشتن نیازمند یک سری توقعات و حمایت ها از سوی صندوق است.

او گفت: صندوق بیمه اجتماعی حمایت و خدمات خود را به یک قشر ضعیف ارائه می دهد که در این راه باید اطلاعاتی که به مراجعین داده می شود شفاف و روشن باشد.

او در پایان از حاضرین در جلسه از جمله نماینگان جهاد کشاورزی و بهزیستی، دهیاران و کارگزاران درخواست کرد تا نهایت سعی و کوشش خود را جهت پیشبرد اهداف صندوق در سطح شهرستان ابرکوه داشته باشند.    

حسن ابراهیمی مدیر صندوق استان بزد ضمن ارائه توضیحاتی در خصوص صندوق گفت: امروزه شاهدیم که در روستاها بیشتر بحث های عمرانی و ساخت و ساز مطرح است و در رابطه با مبحث درآمدی و فقر مردم هیچ فکر و اندیشه ای صورت نگرفته است و دهیاران و شوراها بیشترین تلاش خود را بر این مبحث قرار داده اند.

وی در ادامه یکی از راهکارهای جلوگیری از مهاجرت روستائیان به شهرها را بحث اشتغال و بیمه عنوان کرد و گفت: این دو مقوله، مکمل یکدیگر هستند و امید است بخشداران، دهیاران، شوراها و دستگاه­های مرتبط با جامعه هدف صندوق یک تلاش مضاعفی داشته باشند تا بتوانیم خدمت مناسبی به جامعه هدف ارائه دهیم.

در پایان یکسری سوالات و ایرادات از طرف حاضرین ارائه شد که ابراهیمی به سوالات حاضرین پاسخ داد.

لینک کوتاه:

اشتراک گذاری:

برچسب ها

هیچ برچسبی برای این قسمت تعریف نشده است.
logo-1

تهران، ابتدای خیابان بهار شیراز، پلاک ۱۷۰

logo-4

سامانه پیامکی: 300027

logo-3
تلفن: 43351-021
logo-2
پست الکترونیک: info@roostaa.ir

صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر می‌کوشد به منظور بسط عدالت اجتماعی و جلوگیری از گسترش فقر، خدمات بیمه اجتماعی را به گونه‌ای گسترش دهد که منجر به افزایش کرامت انسانی و تقویت جایگاه اجتماعی جامعه هدف صندوق شود.

آمار بازدید وب سایت:
  • 565
  • 3,871,866
تمامی حقوق این سایت متعلق به صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان،روستائیان و عشایر می باشد. ©