مدیر صندوق استان خراسان رضوی ارائه خدمات بیمه اجتماعی برای یک میلیون و چهار صد هزار نفر حاشیه نشین

مدیر صندوق استان خراسان رضوی ارائه خدمات بیمه اجتماعی برای یک میلیون و چهار صد هزار نفر حاشیه نشین

حاشیه شهر مشهد با جمعیت حدود یک میلیون و چهار صد هزار نفر با آسیب های متعدد در حوزه های اجتماعی مواجه است که پوشش بیمه های اجتماعی و درمانی می تواند نقش موثری در کاهش این آسیب ها داشته باشد.


به گزارش روابط عمومی، مدیر صندوق استان خراسان رضوی در دیدار با حجت الاسلام و المسلمین نصرالله پژمان­فر نماینده مردم مشهد و کلات در مجلس شورای اسلامی گزارشی از وضعیت شهرستان­های حوزه انتخابیه ارائه و آمادگی صندوق را در ارائه خدمات بیمه اجتماعی به مشمولین ساکن در حاشیه شهر مشهد اعلام کرد.

پژمان فر با بیان اینکه در حال حاضر مهمترین مشکل حاشیه نشین­های شهر مشهد نداشتن بیمه های حوزه درمان و بیمه اجتماعی است گفت: این مسئله باید در مرحله­ای به شناسایی افراد دارای شرایط بینجامد که این کار نیز توسط دفتر نماینده در شهرستان طی تشکیل کارگروهی متشکل از سازمانهای بیمه ای، از جمله صندوق بیمه اجتماعی روستائیان و عشایر  آغاز شده است.

او همچنین افزود: از افرادی که مشمول بیمه اجتماعی روستائیان، کشاورزان و عشایر می­شوند نیز با همکاری گروه­ها و حلقه هایی که در مساجد برای مدیریت حاشیه نشینی تشکیل شده است، جهت عضویت در صندوق دعوت به عمل خواهد آمد.

محمود کاظمی نیز با توضیح اینکه مدیریت صندوق همچون گذشته که در جلسات شورای اسلامی شهرستان و حاشیه شهر حضور داشته با تمامی توان آمادگی خود را به منظور کمک در حل مسئله کاهش آسیب های اجتماعی حاشیه شهر مشهد اعلام کرده است گفت: امیدوارم این مسئله سر آغاز خوبی  برای تمامی کلان شهرهای کشور باشد.

لینک کوتاه:

اشتراک گذاری:

برچسب ها

هیچ برچسبی برای این قسمت تعریف نشده است.
logo-1

تهران، ابتدای خیابان بهار شیراز، پلاک ۱۷۰

logo-4

سامانه پیامکی: 300027

logo-3
تلفن: 43351-021
logo-2
پست الکترونیک: info@roostaa.ir

صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر می‌کوشد به منظور بسط عدالت اجتماعی و جلوگیری از گسترش فقر، خدمات بیمه اجتماعی را به گونه‌ای گسترش دهد که منجر به افزایش کرامت انسانی و تقویت جایگاه اجتماعی جامعه هدف صندوق شود.

آمار بازدید وب سایت:
  • 3,355
  • 3,868,068
تمامی حقوق این سایت متعلق به صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان،روستائیان و عشایر می باشد. ©