فرماندار خلخال در نشست مشترک با مدیر صندوق اردبیل از برنامه های صندوق حمایت می کنیم

فرماندار خلخال در نشست مشترک با مدیر صندوق اردبیل از برنامه های صندوق حمایت می کنیم

مدیر صندوق استان اردبیل و فرماندار خلخال با هدف تدوین برنامه مشترک در راستای افزایش ضریب نفوذ بیمه اجتماعی روستائیان در شهرستان خلخال جلسه مشترکی برگزار و بر تعامل و همکاری بیش از پیش تاکید کردند.


به گزارش روابط عمومی، فرماندار خلخال در این جلسه با بیان اینکه از برنامه های صندوق بیمه روستائیان در شهرستان به صورت جدی حمایت خواهیم کرد؛ گفت: ما معتقدیم توسعه بیمه اجتماعی روستائیان در جامعه هدف می تواند ضمن جلوگیری از مهاجرت گسترده روستائیان، بسترهای لازم را برای تقویت کانون های تلاش، تولید و اشتغال فراهم آورده و موجب توسعه و آبادانی روستاها شود.

فریدون بابایی با تاکید بر اینکه گسترش چتر حمایتی صندوق جهت برخورداری مردم شهرستان از مزایای آن یک ضرورت است؛ افزود: برای عملیاتی کردن برنامه های صندوق در شهرستان از هیچ تلاشی دریغ نخواهیم کرد و در این راستا فرمانداری خلخال همایش دهیاران و شوراها را در اولین فرصت برگزار خواهد کرد.

مدیر صندوق استان اردبیل نیز در این نشست با تقدیر از فرماندار خلخال به خاطر استقبال بسیار خوب از برنامه های صندوق در شهرستان گفت: توسعه بیمه اجتماعی در مناطق محروم و کم برخوردار اولویت اصلی صندوق است و در این راستا بخش مرکزی خلخال به عنوان پایلوت صندوق در شهرستان انتخاب شده است.

رضا عبداللهی با بیان اینکه هدف از اجرای طرح پایلوت در شهرستان، رسیدن به پوشش حداکثری است، افزود: امیدواریم با همکاری خوب مجموعه فرمانداری، دهیاران و شوراها بتوانیم در آینده به اهداف مورد نظر در این شهرستان دست یابیم.

لینک کوتاه:

اشتراک گذاری:

برچسب ها

هیچ برچسبی برای این قسمت تعریف نشده است.
logo-1

تهران، ابتدای خیابان بهار شیراز، پلاک ۱۷۰

logo-4

سامانه پیامکی: 300027

logo-3
تلفن: 43351-021
logo-2
پست الکترونیک: info@roostaa.ir

صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر می‌کوشد به منظور بسط عدالت اجتماعی و جلوگیری از گسترش فقر، خدمات بیمه اجتماعی را به گونه‌ای گسترش دهد که منجر به افزایش کرامت انسانی و تقویت جایگاه اجتماعی جامعه هدف صندوق شود.

آمار بازدید وب سایت:
  • 3,824
  • 4,141,297
تمامی حقوق این سایت متعلق به صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان،روستائیان و عشایر می باشد. ©