توافق نامه اجرایی بین صندوق بیمه اجتماعی وکارآفرینی امید استان قزوین به امضاء رسید

توافق نامه اجرایی بین صندوق بیمه اجتماعی وکارآفرینی امید استان قزوین به امضاء رسید

توافقنامه اجرایی بین صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستائیان و عشایر با مدیریت صندوق کارآفرینی امید در استان قزوین به امضاء رسید.


به گزارش روابط عمومی، جلسه ای به منظور انجام توافق های لازم در خصوص نحوه اجرای تفاهمنامه همکاری مشترک با حضور مدیر صندوق کارآفرینی امید و مدیر صندوق استان قزوین برگزار شد.

سعید رضایی، مدیر صندوق استان قزوین در این جلسه با اشاره به اهمیت پوشش بیمه اجتماعی برای روستائیان شاغل در سطح روستاها و مناطق عشایری ابراز امیدواری کرد و گفت: با این اقدام مشترک زمینه عضویت تمامی شاغلین در مناطق روستایی و عشایری در صندوق فراهم می شود.

او ارائه پوشش بیمه اجتماعی را تکمیل کننده اجرای طرح اشتغال روستایی دانست و افزود: تمام شاغلین در مناطق روستایی و عشایری نباید نگران تامین آتیه خود و خانواده خود باشند.

حسین تیموری مدیر صندوق کارآفرینی امید استان قزوین نیز ضمن اعلام آمادگی مجموعه خود جهت همراهی و همکاری مشترک گفت: تعداد کسانی که از تسهیلات در زمینه اشتغال روستایی در استان استفاده میکنند بالغ بر 170نفر بعنوان کارفرما است که این رقم باکارگران تحت پوشش بالغ بر 1000 نفر خواهد بود.                             

درپایان جلسه نیز توافقنامه مشترک اجرایی فی مابین دو مدیریت استان پس از امضاء مبادله شد.                                  

لینک کوتاه:

اشتراک گذاری:

برچسب ها

هیچ برچسبی برای این قسمت تعریف نشده است.
logo-1

تهران، ابتدای خیابان بهار شیراز، پلاک ۱۷۰

logo-4

سامانه پیامکی: 300027

logo-3
تلفن: 43351-021
logo-2
پست الکترونیک: info@roostaa.ir

صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر می‌کوشد به منظور بسط عدالت اجتماعی و جلوگیری از گسترش فقر، خدمات بیمه اجتماعی را به گونه‌ای گسترش دهد که منجر به افزایش کرامت انسانی و تقویت جایگاه اجتماعی جامعه هدف صندوق شود.

آمار بازدید وب سایت:
  • 2,242
  • 4,129,506
تمامی حقوق این سایت متعلق به صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان،روستائیان و عشایر می باشد. ©