مدیر صندوق استان هرمزگان111صنعتگر صنایع دستی تحت پوشش بیمه روستائیان قرار گرفتند

مدیر صندوق استان هرمزگان111صنعتگر صنایع دستی تحت پوشش بیمه روستائیان قرار گرفتند

با امضای تفاهم نامه بین سازمان مرکزی صندوق بیمه اجتماعی و سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری، 111 نفر ازصنعتگران زیر پوشش خدمات این صندوق قرار گرفتند.


به گزارش روابط عمومی، محمدعلی دشوارگر با بیان اینکه خدمات این صندوق شامل پرداخت حق بازنشستگی، از کار افتادگی و مستمری به بازماندگان فوت شده نیز می شود، وی یادآور شد: تفاهم نامه همکاری بین صندوق بیمه تامین اجتماعی روستائیان، کشاورزان و عشایر و سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری حدود 2 ماه قبل امضا شده است.

وی اضافه کرد: صنعتگران صنایع دستی هرمزگان با داشتن معرفی نامه از اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری هرمزگان و یا کارت صنعتگری دارای اعتبار می توانند برای زیر پوشش قرار گرفتن به صندوق بیمه اجتماعی روستائیان، کشاورزان و عشایر مراجعه کنند.

مدیر صندوق استان هرمزگان با توضیح اینکه سال جاری افراد می تواند بین 2 میلیون و 500 هزار ریال تا پنج میلیون و 400 هزار ریال را به انتخاب خود به عنوان حق بیمه بپردازد گفت:هم اکنون 67 هزار نفر در 42 رشته صنایع دستی در استان هرمزگان مشغول به فعالیت هستند، گلابتون دوزی، حصیر بافی، سفال، پوشاک سنتی و وسایل صدفی از جمله مهمترین صنایع دستی هرمزگان است.

لینک کوتاه:

اشتراک گذاری:

برچسب ها

logo-1

تهران، ابتدای خیابان بهار شیراز، پلاک ۱۷۰

logo-4

سامانه پیامکی: 300027

logo-3
تلفن: 43351-021
logo-2
پست الکترونیک: info@roostaa.ir

صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر می‌کوشد به منظور بسط عدالت اجتماعی و جلوگیری از گسترش فقر، خدمات بیمه اجتماعی را به گونه‌ای گسترش دهد که منجر به افزایش کرامت انسانی و تقویت جایگاه اجتماعی جامعه هدف صندوق شود.

آمار بازدید وب سایت:
  • 739
  • 4,128,003
تمامی حقوق این سایت متعلق به صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان،روستائیان و عشایر می باشد. ©