هفتمین همایش کارگزاران استان خراسان جنوبی برگزار شد

هفتمین همایش کارگزاران استان خراسان جنوبی برگزار شد

کارگاه آموزشی کارگزاران به منظور ارتقاء دانش بیمه ای و مهارت فنی مدیران و کارشناسان دفاتر کارگزاری صندوق با حضور مدرسان مدیریت درمان تامین اجتماعی برگزار شد.


به گزارش روابط‌عمومی، هفتمین همایشکارگزاران استان خراسان جنوبی با حضور کارشناسان تامین اجتماعی و کمیسیون های پزشکی برگزار شد.

در این همایش ابوالفضل فرج زاده، مدیر صندوق استان خراسان جنوبی ضمن تبیین وضعیت کارگزاری های استان به سهمیه تکلیفی و عملکرد هشت ماهه آنان در سال 97 اشاره و بر لزوم تلاش جدی کارگزاران برای تحقق چشم انداز هر خانوار روستایی یک بیمه شده، در سال جاری تاکید کرد.

فرج زاده  با اعلام سیاست های صندوق خواستار بهبود فرآیندها از سوی کارگزاران در مراحل جذب، ثبت دقیق مشخصات افراد و تکمیل مدارک آنان و همچنین تسریع در ثبت درخواست برقراری مستمری ها شد.

او همچنین با برشمردن برخی خلاقیت ها و ابتکارات از سوی مدیران دفاتر کارگزاری های صندوق گفت: تأکید می کنم مدیران کارگزاری ضمن ارائه گزارش فردی خود در جلسات ماهیانه صندوق، نحوه اطلاع رسانی، تجربیات و دستاوردهای تبلیغی خود را با سایر کارگزاران به اشتراک بگذارند.

در ادامه کارشناسان صندوق استان با تشریح مباحث فنی در سه حوزه نامنویسی، وصول حق بیمه و تعهدات قانونی  و اتوماسیون چارگون صندوق، توضیحاتی به کارگزاران  ارائه کرد.

در این همایش به تعدادی از بازماندگان بیمه شدگان احکام مستمری نیز اهدا شد.

لینک کوتاه:

اشتراک گذاری:

برچسب ها

هیچ برچسبی برای این قسمت تعریف نشده است.
logo-1

تهران، ابتدای خیابان بهار شیراز، پلاک ۱۷۰

logo-4

سامانه پیامکی: 300027

logo-3
تلفن: 43351-021
logo-2
پست الکترونیک: info@roostaa.ir

صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر می‌کوشد به منظور بسط عدالت اجتماعی و جلوگیری از گسترش فقر، خدمات بیمه اجتماعی را به گونه‌ای گسترش دهد که منجر به افزایش کرامت انسانی و تقویت جایگاه اجتماعی جامعه هدف صندوق شود.

آمار بازدید وب سایت:
  • 2,115
  • 4,129,379
تمامی حقوق این سایت متعلق به صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان،روستائیان و عشایر می باشد. ©