با حضور مدیرکل امور استانها و کارگزاریها کارگزاران بوشهری راه‌های افزایش پوشش بیمه را بررسی کردند

با حضور مدیرکل امور استانها و کارگزاریها کارگزاران بوشهری راه‌های افزایش پوشش بیمه را بررسی کردند

نشست هم‌اندیشی کارگزاران صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان روستائیان و عشایر در استان بوشهر، با حضور مصطفی شریعتی، مدیرکل امور استان‌ها و کارگزاری‌ها و کیانوش کازرونی، مدیر صندوق در استان برگزار ...


نشست هم‌اندیشی کارگزاران صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان روستائیان و عشایر در استان بوشهر، با حضور مصطفی شریعتی، مدیرکل امور استان‌ها و کارگزاری‌ها و کیانوش کازرونی، مدیر صندوق در استان برگزار شد.

در این نشست، شریعتی بر اهمیت پیوند بیشتر بین ستاد، مدیران استانی و کارگزاری‌ها تاکید کرد و گفت: با تقویت این پیوند، روند خدمت‌گذاری به مردم تسریع می شود و همانند چند ماه اخیر، شاهد روند صعودی جذب و تمدید خواهیم بود.

شریعتی با اشاره به تاکیدات مدیرعامل در برپایی منظم این‌گونه نشست‌ها گفت: انتظار داریم با هم‌اندیشی و تامل و مشورت، رویه‌های ارائه خدمت به مردم یکسان، سریع و دقیق‌تر شود.

او برگزاری نشست‌های هم‌اندیشی را عامل اصلی هماهنگی بین ستاد و صف خواند و ادامه داد: آمارها نشان می‌دهد هماهنگی‌های بیشتر نتایج بهتری را به دنبال داشته تا جایی که شاهد رشد شاخص‌ها از جمله میزان تمدیدی و جذب در سال‌جاری بوده‌ایم.

شریعتی لزوم ارزیابی عملکرد هر کارگزاری را یک اصل مهم دانست و بر رسیدن استان به نصاب سهمیه تکلیفی جذب در سال 97 تاکید کرد.

در ادامه این نشست، کازرونی به تشریح اقدامات و فعالیت های صندوق در استان بوشهر پرداخت و چالش ها و مشکلات رسیدن به سهمیه تکلیفی را تشریح کرد. سپس مدیران کارگزاری‌های صندوق بیمه اجتماعی روستائیان، دیدگا‌ه‌های خود را شرح دادند و با مشارکت مدیرکل امور استان‌ها و کارگزاری‌ها، درباره راهکارهای افزایش ضریب پوشش بیمه در استان بوشهر بحث و تبادل نظر کردند.

لینک کوتاه:

اشتراک گذاری:

برچسب ها

هیچ برچسبی برای این قسمت تعریف نشده است.
logo-1

تهران، ابتدای خیابان بهار شیراز، پلاک ۱۷۰

logo-4

سامانه پیامکی: 300027

logo-3
تلفن: 43351-021
logo-2
پست الکترونیک: info@roostaa.ir

صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر می‌کوشد به منظور بسط عدالت اجتماعی و جلوگیری از گسترش فقر، خدمات بیمه اجتماعی را به گونه‌ای گسترش دهد که منجر به افزایش کرامت انسانی و تقویت جایگاه اجتماعی جامعه هدف صندوق شود.

آمار بازدید وب سایت:
  • 764
  • 4,128,028
تمامی حقوق این سایت متعلق به صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان،روستائیان و عشایر می باشد. ©