با حضور مدیر صندوق استان فارس در نماز جمعه کازرون خدمات و مزایای بیمه صندوق بیمه اجتماعی به نمازگزاران اطلاع رسانی شد

با حضور مدیر صندوق استان فارس در نماز جمعه کازرون خدمات و مزایای بیمه صندوق بیمه اجتماعی به نمازگزاران اطلاع رسانی شد

مدیر صندوق استان فارس با شرکت در نماز جمعه شهرستان کازرون با هدف ارائه هرچه بهتر خدمات به مشمولان صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستائیان و عشایر به بیان اهداف و خدمات صندوق پرداخت.


به گزارش روابط عمومی حسن کمالی، مدیر صندوق استان فارس با حضور در نماز جمعه روز 25 آذر به رهنمود های مقام معظم رهبری در خصوص ارائه هرچه بهتر خدمات به محرومان و نزدیک شدن به ایام جشن پیروزی انقلاب پر خیر و برکت جمهوری اسلامی ایران  اشاره کرد و گفت : پس از پیروزی انقلاب اسلامی خدمات ارزشمندی برای روستائیان و عشایر در نظر گرفته شد از آنجایی که سالیان سال خلاء بیمه ای در بین جامعه هدف مشهود بود، دولت با تاسیس صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان روستائیان و عشایر در سال 1384 درصدد حل این مشکل برآمد و  تلاش شد تا عزیزان روستائی و عشایری تحت پوشش بیمه ای قرار بگیرند.

کمالی در ادامه با اشاره به اصل 29 قانون اساسی گفت این اصل بیمه اجتماعی را یک حق همگانی دانسته و یکی از ویژگی های صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان روستائیان و عشایر  جلوگیری از مهاجرت روستائی و عشایر به شهر است.

سپس کمالی با اشاره به تاریخچه صندوق به تشریح خدمات و مزایای صندوق و سطوح درآمدی پرداخت و جامعه هدف صندوق را بصورت جداگانه معرفی کرد.

در ادامه حجت الاسلام خرسندی امام جمعه کازرون با بیان اینکه پرداخت مقرری به عزیزانی که پس از پرداخت حق بیمه ناچیز آن هم بصورت اقساطی  تحت پوشش بیمه اجتماعی روستاییان و عشایر قرار می گیرند گفت: این مقرری فرصت ارزنده ای است که می توان آینده روستاییان و عشایر را تامین و نگرانی بیمه شدگان و خانواده آنان را بر طرف کند.

در پایان مراسم نمازجمعه و  پس از اقامه نماز مدیر صندوق  به سوالات نمازگزاران پاسخ داد.

لینک کوتاه:

اشتراک گذاری:

برچسب ها

هیچ برچسبی برای این قسمت تعریف نشده است.
logo-1

تهران، ابتدای خیابان بهار شیراز، پلاک ۱۷۰

logo-4

سامانه پیامکی: 300027

logo-3
تلفن: 43351-021
logo-2
پست الکترونیک: info@roostaa.ir

صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر می‌کوشد به منظور بسط عدالت اجتماعی و جلوگیری از گسترش فقر، خدمات بیمه اجتماعی را به گونه‌ای گسترش دهد که منجر به افزایش کرامت انسانی و تقویت جایگاه اجتماعی جامعه هدف صندوق شود.

تمامی حقوق این سایت متعلق به صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان،روستائیان و عشایر می باشد. ©