ستاد راهبردی صندوق بیمه اجتماعی استان ایلام برگزار شد

ستاد راهبردی صندوق بیمه اجتماعی استان ایلام برگزار شد

ستاد راهبردی صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان روستاییان و عشایر در محل سالن جلسات معاون عمرانی استانداری ایلام با محوریت پوشش صد در صدی جامعه هدف برگزار شد.


به گزارش روابط عمومی، در این جلسه روح اله سرواندام مدیر صندوق با اشاره به تاریخچه، اهداف و مزایای صندوق عنوان کردند که اعتماد سازی و گسترش پوشش بیمه اجتماعی برای کشاورزان، روستاییان و عشایر باعث جلوگیری از مهاجرت بی رویه روستاییان به شهر خواهد شد .

او در ادامه خدمات صندوق را برگ زرینی بر افتخارات نظام دانسته و از تمامی فرمانداران و دستگاه های اجرایی مرتبط با روستا و عشایر درخواست کرد تا صندوق را در راه رسیدن به خدمات بهتر و پوشش صد در صدی جامعه هدف یاری دهند.

در ادامه فرمانداران، مدیر کل بیمه سلامت و مدیر کل تعاون کار و رفا اجتماعی مطالبی در خصوص همکاری و خدمت مناسب به قشر زحمتکش روستایی و عشایری مطرح کردند و در پایان معاون عمرانی استانداری خواستار بیمه شدن صد در صدی جمعیت کشاورزان، روستاییان و عشایر با هدف گذاری و برنامه ریزی منسجم شد.

او اطلاع رسانی و فرهنگ سازی در این خصوص را یکی از مولفه های موفقیت در بحث بیمه روستاییان و عشایر عنوان کرد و گفت باید از تمامی دستگاه هایی که در این خصوص فعالیت دارند برای همکاری و هم افزایی استفاده کرد.

لینک کوتاه:

اشتراک گذاری:

برچسب ها

هیچ برچسبی برای این قسمت تعریف نشده است.
logo-1

تهران، ابتدای خیابان بهار شیراز، پلاک ۱۷۰

logo-4

سامانه پیامکی: 300027

logo-3
تلفن: 43351-021
logo-2
پست الکترونیک: info@roostaa.ir

صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر می‌کوشد به منظور بسط عدالت اجتماعی و جلوگیری از گسترش فقر، خدمات بیمه اجتماعی را به گونه‌ای گسترش دهد که منجر به افزایش کرامت انسانی و تقویت جایگاه اجتماعی جامعه هدف صندوق شود.

تمامی حقوق این سایت متعلق به صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان،روستائیان و عشایر می باشد. ©