جلسه ستاد راهبردی بیمه اجتماعی کشاورزان، روستائیان و عشایر شهرستان خنج برگزار شد

جلسه ستاد راهبردی بیمه اجتماعی کشاورزان، روستائیان و عشایر شهرستان خنج برگزار شد

ستاد راهبردی بیمه اجتماعی کشاورزان، روستائیان و عشایر شهرستان خنج با حضور حسن کمالی مدیر فارس، علی شاه حسنی معاون فرماندار، مسئولان شهرستانی، شوراها و دهیاران و کارگزار شهرستان در سالن جلسات فرمانداری خنج برگزار شد.


به گزارش روابط‌عمومی، در ابتدای جلسه شاه حسنی با بیان اینکه روستائیان و عشایر همانند شاغلین بیمه اجتماعی ندارند گفت: لذا بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر کمک بسیار بزرگی است در جهت تامین آینده این عزیزان.  

در همین راستا شاه حسنی از تمامی دهیاران، شوراها و دستگاه های مرتبط خواست تا با اطلاع رسانی خدمات و مزایای صندوق حقی از جامعه ی هدف شهرستان تضییع نگردد و گامی موثر در راستای تحقق عدالت اجتماعی برداشته شود.

در ادامه امام جمعه اهل تسنن شهرستان گفت: بسیاری از روستائیان و عشایر متاسفانه از این طرح عظیم آگاهی ندارند تا با به عضویت درآمدن در صندوق بیمه بتوانند آینده خود و خانواده خود را تامین کنند و عزت و کرامت خود و خانواده خود را از دست ندهند.

کمالی با بیان اینکه سالیان سال خلاء بیمه ای در بین جامعه هدف مشهود بوده است گفت: با توجه به تاسیس صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان روستائیان و عشایر در سال 1384 این مشکل مرتفع شده و عزیزان روستائی و عشایری تحت پوشش بیمه ای قرار گرفته اند.

کمالی در ادامه گفت:بعد از پس از پیروزی انقلاب اسلامی خدمات ارزشمندی به مردم ارائه شده است که یکی از این خدمات، گسترش نظام بیمه ای است و دولت در حال حاضر سرمایه ها را به سمت روستاها هدایت می کند.

کمالی همچنین با اشاره به اصل 29 قانون اساسی و  تاریخچه صندوق به تشریح خدمات و مزایای صندوق و سطوح درآمدی پرداخت و جامعه هدف صندوق را معرفی کرد.

کمالی در ادامه با بیان این مطلب که استان فارس از نظر آمار بیمه ای مقام سوم را در کشور دارا است گفت: تا رسیدن به درصد جذب رضایت بخش باید فعالیت های عمده ای صورت پذیرد تا بتوانیم چتر حمایتی صندوق را بر سر جامعه هدف گسترش دهیم و این امر محقق نمی شود مگر با همکاری صمیمانه شوراها و دهیاری ها که از نزدیک با این قشر در ارتباط هستند.

لینک کوتاه:

اشتراک گذاری:

برچسب ها

هیچ برچسبی برای این قسمت تعریف نشده است.
logo-1

تهران، ابتدای خیابان بهار شیراز، پلاک ۱۷۰

logo-4

سامانه پیامکی: 300027

logo-3
تلفن: 43351-021
logo-2
پست الکترونیک: info@roostaa.ir

صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر می‌کوشد به منظور بسط عدالت اجتماعی و جلوگیری از گسترش فقر، خدمات بیمه اجتماعی را به گونه‌ای گسترش دهد که منجر به افزایش کرامت انسانی و تقویت جایگاه اجتماعی جامعه هدف صندوق شود.

آمار بازدید وب سایت:
  • 2,131
  • 4,191,012
تمامی حقوق این سایت متعلق به صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان،روستائیان و عشایر می باشد. ©