مدیر صندوق اردبیل در همایش دهیاران بخش انگوت: توسعه بیمه اجتماعی در مناطق محروم در راستای گسترش عدالت اجتماعی است

مدیر صندوق اردبیل در همایش دهیاران بخش انگوت: توسعه بیمه اجتماعی در مناطق محروم در راستای گسترش عدالت اجتماعی است

همایش دهیاران بخش انگوت با حضور جمعی از مسئولان شهرستان گرمی و مدیر صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستائیان و عشایر استان اردبیل برگزار شد.


به گزارش روابط عمومی، مدیر صندوق استان اردبیل در این همایش با اشاره به نقش روستائیان در پویایی سنگر تولید و استقلال اقتصادی کشور گفت: توسعه بیمه اجتماعی در مناطق محروم در راستای گسترش عدالت اجتماعی است و بدون تردید افزایش ضریب نفوذ بیمه های اجتماعی در روستاها و مناطق محروم، ضمن افزایش نشاط اجتماعی و امید به آینده می تواند به عنوان یک عامل مهم در توسعه روستاها نقش بسزایی داشته باشد.

رضا عبداللهی با بیان اینکه آمار بیمه شدگان در شهرستان گرمی و بخصوص بخش انگوت بسیار پایین است؛ گفت: پوشش حداکثری با هدف اینکه در هر خانوار حداقل یک نفر بیمه شده وجود داشته باشد، در مناطق مرزی و محروم از برنامه های اساسی و راهبردی صندوق است و انتظار می­رود مسئولان شهرستان، دهیاران، شوراها و سازمان ها و دستگاه های اجرایی مرتبط با خدمات روستایی با مشارکت گسترده خود، صندوق را در تحقق برنامه های خود در شهرستان گرمی یاری کنند.

لینک کوتاه:

اشتراک گذاری:

برچسب ها

هیچ برچسبی برای این قسمت تعریف نشده است.
logo-1

تهران، ابتدای خیابان بهار شیراز، پلاک ۱۷۰

logo-4

سامانه پیامکی: 300027

logo-3
تلفن: 43351-021
logo-2
پست الکترونیک: info@roostaa.ir

صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر می‌کوشد به منظور بسط عدالت اجتماعی و جلوگیری از گسترش فقر، خدمات بیمه اجتماعی را به گونه‌ای گسترش دهد که منجر به افزایش کرامت انسانی و تقویت جایگاه اجتماعی جامعه هدف صندوق شود.

آمار بازدید وب سایت:
  • 2,049
  • 4,129,313
تمامی حقوق این سایت متعلق به صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان،روستائیان و عشایر می باشد. ©