سرپرست صندوق استان مرکزی در همایش کارگزاران برای پوشش کامل باید نظام بیمه ای محور قرار گیرد

سرپرست صندوق استان مرکزی در همایش کارگزاران برای پوشش کامل باید نظام بیمه ای محور قرار گیرد

بنابر ماده 6 قانون ساختار نظام جامع رفاه هماهنگی بین حوزه های بیمه ای، حمایتی و امدادی با محور بودن نظام بیمه ای صورت می گیرد، از این رو برای افزایش کارآمدی و پوشش کامل تر فعالیت دستگاه ها، باید محور بودن نظام بیمه ای به طور کامل محقق شود.


به گزارش روابط عمومی، در همایش آذر ماه کارگزاران استان مرکزی محمد صادق زهدی، سرپرست صندوق استان ضمن تبیین وضعیت کارگزاری های استان به سهمیه تکلیفی و عملکرد نه ماهه آنان در سال 97 اشاره و بر لزوم تلاش جدی کارگزاران برای تحقق چشم انداز هر خانوار روستایی یک بیمه شده، در سال جاری تاکید کرد.

زهدی با اعلام سیاست های صندوق خواستار بهبود فرآیندها از سوی کارگزاران شد و تاکید کرد کارگزاران در مراحل جذب و ثبت دقیق مشخصات افراد و تکمیل مدارک آنان و همچنین تسریع در ثبت درخواست­ برقراری مستمری کوشا باشند.

او همچنین در بخش دیگری از سخنان خویش با اشاره به ماده 6 قانون ساختار نظام جامع رفاه بیان کرد که هماهنگی بین حوزه­های بیمه ای، حمایتی و امدادی با محور بودن نظام بیمه ای صورت می گیرد، بنابراین جهت افزایش کارآمدی و پوشش کامل تر فعالیت دستگاه­ها، باید محور بودن نظام بیمه ای به طور کامل محقق شود به نحوی که از همپوشانی و تداخل فعالیت تمامی دستگاه­ها جلوگیری شود.

در ادامه کارشناسان صندوق استان با تشریح مباحث فنی در حوزه های نامنویسی، وصول حق بیمه و تعهدات قانونی  و اتوماسیون چارگون صندوق، توضیحات مبسوطی به کارگزاران  ارائه کردند.

 در بخش سوم برنامه نیز کارگزاران استان، گزارش عملکرد، تجربیات موفق و دیدگاه های خود را بیان کردند. در بخش پایانی مراسم نیز به سوالات و ابهامات کارگزاران پاسخ داده شد.

لینک کوتاه:

اشتراک گذاری:

برچسب ها

هیچ برچسبی برای این قسمت تعریف نشده است.
logo-1

تهران، ابتدای خیابان بهار شیراز، پلاک ۱۷۰

logo-4

سامانه پیامکی: 300027

logo-3
تلفن: 43351-021
logo-2
پست الکترونیک: info@roostaa.ir

صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر می‌کوشد به منظور بسط عدالت اجتماعی و جلوگیری از گسترش فقر، خدمات بیمه اجتماعی را به گونه‌ای گسترش دهد که منجر به افزایش کرامت انسانی و تقویت جایگاه اجتماعی جامعه هدف صندوق شود.

آمار بازدید وب سایت:
  • 2,983
  • 4,188,112
تمامی حقوق این سایت متعلق به صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان،روستائیان و عشایر می باشد. ©