امکان بهره مندی کارگزاران از صندوق کارآفرینی امید بررسی شد

امکان بهره مندی کارگزاران از صندوق کارآفرینی امید بررسی شد

مدیران صندوق کار آفرینی امید و بیمه اجتماعی کشاورزان و روستاییان استان قم جهت تحقق تفاهم نامه فی مابین در استان تاکید کردند.


به گزارش روابط عمومی، مدیر صندوق کارآفرینی امید استان قم با بیان اینکه تحقق اهداف تعیین شده در تفاهم نامه نیاز به ایجاد بستر های لازم مخصوصا در بخش هایIT  دارد گفت: صندوق کار آفرینی امید جهت تحقق این تفاهم نامه از تمام ظرفیت های موجود استفاده خواهد کرد.

 او همچنین خواست تا کارگزاران صندوق بیمه با باز کردن حساب در صندوق کارآفرینی امید از تسهیلات در نظر گرفته شده استفاده کنند.

در این دیدار علی رحیمی، مدیر صندوق استان قم نیز عنوان کرد تا با تشکیل جلسه مشترک با حضور کارگزاران صندوق جهت بهره برداری از ظرفیت های موجود اقدام شود.

او با اظهار خرسندی نسبت به ایجاد حساب صندوق بیمه در صندوق کارآفرینی امید جهت پرداخت حق بیمه توسط روستائیان در این صندوق گفت: امیدوار هستم که با این اقدام در امر اشتغال زایی گام­های مثبتی برداشته شود.

لینک کوتاه:

اشتراک گذاری:

برچسب ها

هیچ برچسبی برای این قسمت تعریف نشده است.
logo-1

تهران، ابتدای خیابان بهار شیراز، پلاک ۱۷۰

logo-4

سامانه پیامکی: 300027

logo-3
تلفن: 43351-021
logo-2
پست الکترونیک: info@roostaa.ir

صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر می‌کوشد به منظور بسط عدالت اجتماعی و جلوگیری از گسترش فقر، خدمات بیمه اجتماعی را به گونه‌ای گسترش دهد که منجر به افزایش کرامت انسانی و تقویت جایگاه اجتماعی جامعه هدف صندوق شود.

آمار بازدید وب سایت:
  • 1,472
  • 4,124,600
تمامی حقوق این سایت متعلق به صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان،روستائیان و عشایر می باشد. ©