جلسه مدیر صندوق استان همدان با اعضای شورای شهر مریانج برگزار شد

جلسه مدیر صندوق استان همدان با اعضای شورای شهر مریانج برگزار شد

مدیر صندوق استان همدان، شهر مریانج را شهری معرفی کرد که از موقعیت جغرافیایی خوبی برخوردار است و جوانان تحصیل کرده فراوانی دارد از این رو نیاز است این جوانان از خدمات ارزشمند این صندوق آگاهی پیدا کنند.


به گزارش روابط‌عمومی، جلسه اعضای شورای شهر مریانج در محل  دفتر شورای شهر مریانج  و با حضور  اعضایی شورای شهر ، مدیریت صندوق استان و کارگزار صندوق برگزار شد .     

 مهدی سماواتی  مدیر صندوق استان همدان، گزارش کاملی از وضعیت آماری این منطقه و اقدامات  صورت گرفته ارائه و عنوان کرد: این شهر از موقعیت جغرافیایی خوبی برخوردار است و جوانان تحصیل کرده فراوانی دارد که نیاز است این جوانان از خدمات ارزشمند این صندوق آگاهی پیدا کنند.

او با درخواست از شورای شهر گفت: زمینه فرهنگ سازی در این شهر را فراهم کنید تا کارگزار صندوق بتواند تمامی افراد واجد شرایط را تحت پوشش قرار دهد.

او درادامه افزود: امید است پوشش صددرصدی  بیمه در این منطقه محقق شود چون اعضایی شورا مصمم به حل مشکلات جوانان این شهر هستند.

لینک کوتاه:

اشتراک گذاری:

برچسب ها

هیچ برچسبی برای این قسمت تعریف نشده است.
logo-1

تهران، ابتدای خیابان بهار شیراز، پلاک ۱۷۰

logo-4

سامانه پیامکی: 300027

logo-3
تلفن: 43351-021
logo-2
پست الکترونیک: info@roostaa.ir

صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر می‌کوشد به منظور بسط عدالت اجتماعی و جلوگیری از گسترش فقر، خدمات بیمه اجتماعی را به گونه‌ای گسترش دهد که منجر به افزایش کرامت انسانی و تقویت جایگاه اجتماعی جامعه هدف صندوق شود.

تمامی حقوق این سایت متعلق به صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان،روستائیان و عشایر می باشد. ©