همایش شوراها و دهیاران بخش مرکزی شهرستان کبودراهنگ برگزار شد

همایش شوراها و دهیاران بخش مرکزی شهرستان کبودراهنگ برگزار شد

مدیر صندوق استان همدان از شوراهای اسلامی و دهیاران خواست برای گسترش و نهادینه شدن بیمه اجتماعی روستائیان و عشایر و استفاده از خدمات نظام تلاش کنند.


به گزارش روابط عمومی، مهدی سماواتی مدیر صندوق استان همدان با شرکت در همایش شوراها و دهیاران بخش مرکزی شهرستان کبودراهنگ از شوراهای اسلامی و دهیاران خواست برای گسترش و نهادینه شدن بیمه اجتماعی روستائیان و عشایر و استفاده از خدمات ارزشمند نظام مقدس جمهوری اسلامی تلاش کنند.

مدیر بیمه اجتماعی استان همدان هم افزایی سازمانها در زمینه توسعه بیمه را مهم دانست و اعلام کرد بخشدار مرکزی شهرستان تعامل بسیار خوبی با صندوق دارد، او افزود: امروز شرایطی فراهم شده است که تمامی افراد واجد شرایط می‌توانند با پرداخت حداقل۲۰ و حداکثر 45 هزار تومان در ماه تحت پوشش صندوق قرار گیرند و از خدمات بازنشستگی، ازکارافتادگی و مستمری فوت بهره‌مند شوند.

هاشم جهانگیری بخشدار مرکزی شهرستان نیز با اشاره به اهمیت نقش دهیاران و شوراهای اسلامی گفت: دهیاران و شوراهای اسلامی با قرار گرفتن در کنار مسئولین و دستگاه‌های اجرایی، با تلاشی مضاعف و هم‌افزایی می توانند در جهت ارائه خدمات به مردم و پیشرفت روستاها گام بردارند و با آینده‌نگری صحیح و مناسب برای گسترش پوشش بیمه اجتماعی روستائیان با صندوق بیمه اجتماعی روستائیان و عشایر استان و کارگزاران همکاری داشته باشند.

جهانگیری همچنین افزود: دولت در این صندوق نقش کارفرما را برعهده دارد و دو برابر حق بیمه شخص را پرداخت می‌کند، پس خوب است همه افراد فاقد بیمه با عضویت در این صندوق از این مزیت مهم برخوردار شوند .

در انتهای مراسم نیز احکام مستمری 5 خانواده اهدا شد.

لینک کوتاه:

اشتراک گذاری:

برچسب ها

هیچ برچسبی برای این قسمت تعریف نشده است.
logo-1

تهران، ابتدای خیابان بهار شیراز، پلاک ۱۷۰

logo-4

سامانه پیامکی: 300027

logo-3
تلفن: 43351-021
logo-2
پست الکترونیک: info@roostaa.ir

صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر می‌کوشد به منظور بسط عدالت اجتماعی و جلوگیری از گسترش فقر، خدمات بیمه اجتماعی را به گونه‌ای گسترش دهد که منجر به افزایش کرامت انسانی و تقویت جایگاه اجتماعی جامعه هدف صندوق شود.

آمار بازدید وب سایت:
  • 3,854
  • 3,896,386
تمامی حقوق این سایت متعلق به صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان،روستائیان و عشایر می باشد. ©