یونس معزّز در خطبه های نمازجمعه شهر قوشچی: در آذربایجان غربی 80 هزار خانوار تحت پوشش بیمه اجتماعی قرار دارند

یونس معزّز در خطبه های نمازجمعه شهر قوشچی: در آذربایجان غربی 80 هزار خانوار تحت پوشش بیمه اجتماعی قرار دارند

در استان آذربایجان غربی تاکنون قریب به 80 هزار خانوار تحت پوشش صندوق قرار گرفته اند که از این تعداد 2300 نفر از مزایا بازنشستگی، ازکارافتادگی و بازماندگان برخوردار هستند.


 به گزارش روابط عمومی، یونس معزّز مدیر صندوق استان آذربایجان شرقی به عنوان سخنران، پیش از خطبه های نمازجمعه شهر قوشچی با بیان اینکه برخورداری از مزایای بازنشستگی، از کارافتادگی و بی سرپرستی بر اساس اصل 29 قانون اساسی حق عمومی است گفت: در نظام جمهوری اسلامی مبانی قانونی عدالت اجتماعی برای بهره مندی اقشار مولد روستائی و عشایری و کسانی که در خط مقدم خودکفایی قرار دارند بیمه اجتماعی فراهم شده تا روستائیان و عشایر هم بتوانند همانند کارکنان لشکری و کشوری در زمان سالمندی و از کارافتادگی یا فوت سرپرست خانواده با تامین حداقل های زندگی در آسایش باشند.

 مدیر صندوق آذربایجان غربی افزود: در استان تاکنون قریب به 80 هزار خانوار تحت پوشش صندوق قرار گرفتند که از این تعداد 2300 نفر از مزایا بازنشستگی، ازکارافتادگی و بازماندگان برخوردار هستند.

پیش از شروع سخنرانی خطبه های نمازجمعه مدیر استان به سئوالات بیمه شدگان پاسخ داد.

لینک کوتاه:

اشتراک گذاری:

برچسب ها

هیچ برچسبی برای این قسمت تعریف نشده است.
logo-1

تهران، ابتدای خیابان بهار شیراز، پلاک ۱۷۰

logo-4

سامانه پیامکی: 300027

logo-3
تلفن: 43351-021
logo-2
پست الکترونیک: info@roostaa.ir

صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر می‌کوشد به منظور بسط عدالت اجتماعی و جلوگیری از گسترش فقر، خدمات بیمه اجتماعی را به گونه‌ای گسترش دهد که منجر به افزایش کرامت انسانی و تقویت جایگاه اجتماعی جامعه هدف صندوق شود.

آمار بازدید وب سایت:
  • 4,478
  • 3,901,159
تمامی حقوق این سایت متعلق به صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان،روستائیان و عشایر می باشد. ©